Agnieszka Kaczorowska nie kazała długo na siebie czekać. Po krótkiej nieobecności na Instagramie opublikowała relację specjalnie dla stęsknionych fanów. Co robiła, gdy w sieci toczyła się dyskusja o brzydocie w internecie?

Reklama

Agnieszka Kaczorowska uspokaja fanów

Tancerka przycichła, gdy gwiazdy show-biznesu i zwykli internauci komentowali w sieci jej post o modzie na brzydotę. Ostro skrytykowana Agnieszka Kaczorowska przeprosiła i zniknęła na kilka dni. Teraz powróciła, nagrywając kilka słów dla swoich fanów. Zapewniła przy tym, że dzięki pomocy najbliższych czuje się dobrze.

„Dzień dobry, świecie. Słuchajcie, ponieważ dbam o siebie, nie tylko o siebie, bo jest nas dwie w jednym ciele, to dałam sobie kilka dni takiego totalnego wyciszenia, relaksu, spokoju” – powiedziała.

Relaks w otoczeniu rodziny to dla ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej sposób na ucieczkę od niepochlebnych komentarzy, które w ostatnich dniach zalały internet.

„Oczywiście cały czas obok mnie był Maciek i Emilka i za tę miłość, która panuje w naszym domu dzisiaj, jestem niesamowicie wdzięczna. I chciałabym dzisiaj wszystkim prosto z serca życzyć pięknego weekendu” – zakończyła.

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama