Trzecia ciąża księżnej Kate, podobnie jak dwie poprzednie, budzi ogromne zainteresowanie. Odkąd para książęca potwierdziła we wrześniu, że już wkrótce na świat przyjdzie trzecie royal baby, każdy chce wiedzieć, jak czuje się Kate i jak wygląda jej brzuszek. Przez długi czas ciąża księżnej była niemal niezauważalna, brzuszek rósł bardzo powoli, choć niektórzy sugerowali, że tym razem Kate spodziewa się bliźniąt. W końcu jednak księżna Kate nabrała zaokrąglonych kształtów. Nawet pod luźnym swetrem nie ukryje już swojego odmiennego stanu. Zobaczcie!

Reklama

Ciążowy brzuszek księżnej Kate jest już wyraźnie zaokrąglony!

Księżna Kate na początku ciąży nie pokazywała się publicznie, ponieważ męczyły ją poranne nudności. Później coraz chętniej pojawiała się na różnego rodzaju imprezach i wszyscy dopatrywali się jednego – jak duży jest już jej brzuszek. Księżna bardzo dba o siebie w ciąży i w pierwszych tygodniach niewiele przytyła, dlatego długo mogła szczycić się niemal płaskim brzuchem nawet w przylegających kreacjach. Ostatnio jednak pojawiła się w jednej z brytyjskich szkół podstawowych i widać, że brzuszek ostatnio znacznie jej urósł. Zobaczcie:

Uczniowie z Robin Hood Primary School brali udział w kampanii na rzecz Książęcego Towarzystwa Ogrodniczego i księżna przybyła do nich z wizytą, by wspólnie uczcić ich pracę. Założyła na tę okazję bardzo niezobowiązujący strój, w którym główną rolę odgrywał czarny sweter z golfem. Choć nie podkreślał on figury księżnej Kate, spory ciążowy brzuszek wyraźnie się odznaczał. W końcu ciąża Kate jest już dość zaawansowana, musi być ją widać.

Ciekawe, czy księżna myśli już o porodzie, który wkrótce ją czeka i czy zbiera już wyprawkę dla dziecka. Trzecie royal baby ma przyjść na świat na przełomie marca i kwietnia 2018 roku.

Zobacz też: Księżna Kate zaryzykowała ciążę dla przyjemności? Zobaczcie!​

Zobacz także
Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama