W dzisiejszych czasach każdy szanujący się rodzic czyta poradniki dla rodziców. Chcemy, by nasze dzieci były wychowane jak najlepiej, a żeby tak było, dowiadujemy się, jakich błędów wychowawczych unikać. Aktorka Maja Bohosiewicz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami poradnikiem, z którego sama korzysta. Jak sama przyznaje, ta lektura sprawia jej „ubaw po pachy”. O jaką książkę chodzi?

Reklama

Maja Bohosiewicz poleca poradnik dla rodziców

Maja znana jest z dość nietypowego podejścia do macierzyństwa. Nie słodzi go, nie czaruje, nie idealizuje. „Jestem wrakiem, to jest mój dziennik. Alternatywny poradnik dla wyprutych rodziców” wydaje się być napisany wprost dla niej. Nie dziwi zatem, że aktorka tak dumnie chwali się, że z niego korzysta. Zobaczcie zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie:

Aktorka przyznaje, że razem ze swoim partnerem wypełnia codziennie jedną stronę tego dziennika, zamiast wspólnego oglądania seriali. Maja dodaje: „A za naście lat oddamy to dzieciom, niech wiedzą jak sie bawiliśmy przy ich wychowaniu”. Przyznajemy, pomysł bardzo się nam podoba!

Co znajdziemy w poradniku „Jestem wrakiem, to jest mój dziennik. Alternatywny poradnik dla wyprutych rodziców”?

Książka jest połączeniem poradnika z inspirującymi, ale też zabawnymi historiami innych rodziców z dziennikiem, w którym można notować różne przemyślenia na temat wychowania oraz warte zapamiętania zdarzenia z życia własnego dziecka. „Jestem wrakiem...” to nowość na rynku wydawniczym. Książka ukazała się we wrześniu tego roku nakładem wydawnictwa Marginesy.

Zobacz też:

Zobacz także
Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama