Aktorka wraz z mężem Maciejem Pelą na kilka miesięcy przed urodzeniem dziecka kupili dom, wymagający remontu. Czas szybko leci, córeczka Emilka od ponad 2 miesięcy jest już na świecie, a i urządzanie domu nabrało tempa. Celebrytka projektuje obecnie pokój dla dziecka. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, jakie wybrała do niego rzeczy.

Reklama

Będzie pastelowo i luksusowo

W życiu aktorki ostatnio wiele się dzieje, właśnie wróciła na plan filmowy "Klanu", co jednak, dzięki pomocy męża, nie przeszkadza jej w macierzyństwie i remoncie domu. Kaczorowska przyznała, że pokój dla Emilii urządza się najprzyjemniej. Nic w tym dziwnego, kupowanie mebelków i ozdób dla maleństwa to najbardziej wdzięczne zadanie! Wybrane przez tancerkę akcesoria dla dziecka wyglądają prześlicznie. Co więc znajdzie się w kąciku dziewczynki?

Będzie różowy basen z pastelowymi piłeczkami do zabawy oraz ogromna, drewniana skrzynia na zabawki, a także huśtawka. Ale to nie koniec. Sami zobaczcie, jak będzie wyglądał pokój dziecięcy córki Kaczorowskiej:

Kosztowny pokoik

W wyprawce do pokoiku dla córki aktorki znalazły się m.in.:

Zobacz także
  • komplet pościeli z bambusową poduszką z uszami (ok. 180 złotych);
  • rożek (129 złotych);
  • gniazdko niemowlęce (179 złotych);
  • krzesełko królik (210 złotych);
  • pudełka do przechowywania zabawek (340 złotych);
  • puf szary zając (429 złotych);
  • lampka królik (259 złotych).

Akcesoria do pokoju córeczki Kaczorowskiej są wysmakowane, w stonowanych kolorach oraz wykonane z ekologicznych materiałów. Robią wrażenie, tak samo, jak ich ceny. - Może i ładne rzeczy, ale strasznie drogie - skomentowała jedna z internautek.


Najdroższym mebelkiem w pokoju Emilii będzie skrzynia na zabawki. Kosztuje aż 727 złotych, ale za to wykonana jest ręcznie z litego dębu, zaimpregnowanego ekologicznym i bezpiecznym olejo-woskiem. Ma bawełniany sznur i koła, dzięki czemu, gdy dziewczynka urośnie, będzie mogła jej używać jako pojazdu do zabawy.

Podoba się wam, jakie rzeczy do pokoju dla swojej córeczki wybrała Agnieszka Kaczorowska? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Reklama

Źródło: plotek.pl

Reklama
Reklama
Reklama