Temat karmienia piersią w miejscach publicznych dzieli kobiety na zdecydowane przeciwniczki, zwolenniczki i takie, które karmią, ale uważają, że warto to robić dyskretnie, np. zakrywając się przed wścibskimi spojrzeniami.

Reklama

Decyzja o tym, którą z mam jesteśmy, podejmowana jest w sposób naturalny, bo wypływa zdecydowanie z naszego charakteru i usposobienia. Jednym wcale nie przeszkadza pokazanie fragmentu piersi, jeżeli służy to celom wyższym, jak nakarmienie dziecka, inne nigdy w życiu nie odsłonią się przed ludźmi. I to jest właśnie cudowne, że każda kobieta ma prawo stanowić sama o sobie.

Wieki dzień

Ta mama 9-miesięcznego dziecka, postanowiła wyjść za mąż. Maleństwo towarzyszyło rodzicom w tym podniosłym dniu, trzymane przez babcie i ciocie na rękach. W trakcie trwania uroczystości, maluch zaczął przeraźliwe płakać, nikt nie mógł go uspokoić. Wtedy mama postanowiła nakarmić dziecko. W tym wyjątkowym dniu, który powinien być tylko jej świętem, dziecko okazało się być najważniejsze.

fot. Lana Nimmons

Widok panny młodej, karmiącej w kościele swoje dziecko, wywołał wiele emocji. Niektórzy skwitowali jej zachowanie jako normalne i naturalne, a inni jako głupie i bezsensowne. Obnażanie się i to w kościele, było dla niektórych piękne, ale i odrażające. Każdy kto spojrzy na te zdjęcie, będzie pewnie miał inne zdanie.

Zobacz także

Jakie jest więc Wasze? Czy to zbyt wiele, czy też uważacie, że jest to w pełni uzasadnione i zachowałybyście się tak samo w podobnej sytuacji? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawe :-)

Reklama

Przeczytaj także: Karmiące cyce na ulice? Zdecydowanie tak!

Reklama
Reklama
Reklama