„Drodzy Rodzice młodzieży biorącej udział w strajku kobiet i demolujących mienie publiczne. Chcę Wam przypomnieć, że tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne” – napisał ksiądz na facebookowym profilu Jeruzal Jeruzal. Ksiądz Drzewiecki jest administratorem tego profilu.

Reklama

Ksiądz nawołuje do przemocy wobec dzieci

Do wpisu dołączona została grafika kabla. Po szerokiej krytyce i wielu zgłoszeniach postu, Facebook zadecydował o jego usunięciu. Do tego również odniósł się ksiądz.

„Niestety mój wpis o kablu został usunięty przez Facebook. Musiałem też zablokować komentarze, bo pisało do mnie zbyt dużo dziewczyn... a ja absolutnie nie szukam żony... Głos Skierniewic zapowiedział publikację... A więc dziękuję za darmową reklamę... zapomnijcie też o Drodze Krzyżowej która jest ekspijacją za morderstwa dzieci..." – napisał Drzewiecki (pisownia oryginalna).

Z księdzem próbowali się skontaktować dziennikarze NaTemat, jednak duchowny w niegrzeczny sposób przerywał rozmowy. Dziennikarze próbowali skontaktować się ze zwierzchnikiem księdza, który ma odnieść się do sprawy po rozmowie z Drzewieckim. Screenshot usuniętego wpisu opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Homofobicznych.

Zobacz także

KSIĄDZ NAMAWIA DO BICIA DZIECI I MŁODZIEŻY Młodszym czytelnikom wyjaśniamy - to jest kabel do zasilania urządzeń w...
Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Wtorek, 2 lutego 2021

Źródło: NaTemat

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama