Księżna Kate i książę William udali się na uroczystość mszy świętej do jednego z kościołów w Londynie. Z tej okazji księżna założyła bardziej oficjalną kreację. Pomimo typowo zimowego ubrania, widać było spory brzuszek księżnej.

Reklama

Do porodu bliżej niż dalej

Księżna Kate Middleton bardzo często pojawia się na oficjalnych wydarzeniach. Para książęca pojawiła się na mszy w londyńskim kościele. Kate Middleton wybrała na tę okazję stylowy granatowy płaszcz, który podkreślił jej ciążowe krągłości.

East News

Naszym zdaniem księżna doskonale się w nim prezentuje. Płaszcz podkreśla jednocześnie zgrabną figurę i ukazuje ciążowe krągłości. Dopełnieniem stylizacji jest ciemna torebka kopertówka i rękawiczki z kokardą. Strój który wybrała Kate Middleton jest idealny na tego typu okazje.

East News

Księżna Kate i książę William oczekują trzeciego dziecka. Niebawem na świecie pojawi się kolejny członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Jesteśmy ciekawi, jakiej będzie płci, ale na razie media nie podają żadnej informacji na ten temat. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wieści!

Co myślicie na temat nowej stylizacji księżnej? Czy wam też się podoba?

Zobacz także

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama