Książę William i księżna Kate są już w Polsce! Podczas wizyty towarzyszą im dzieci – książę George i księżniczka Charlotte. Choć maluchy przykuwają uwagę mediów, dziś wszystkie serwisy internetowe piszą o trzeciej ciąży Kate!

Reklama

Księżna Kate myśli o trzecim dziecku?

Podczas wizyty w Polsce książęca para uczestniczyła w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w centrum współpracy startupów w Warszawie. W spotkaniu brały udział pomysłodawczynie Szumiącego Misia Whisbear, zabawki, która pomaga najmłodszym dzieciom spokojnie spać. Jeden z uwielbianych przez polskich rodziców szumisiów trafił w ręce księżnej. Gdy Kate otrzymała prezent, zwróciła się do męża i ze śmiechem powiedziała: "Będziemy musieli mieć więcej dzieci!". Wyznanie, które padło z ust księżnej Kate, to tylko żart, jednak media na całym świecie zastanawiają się, czy książęca para myśli już o kolejnym dziecku. Być może księżna Kate już jest w ciąży?

Książęca para dowiedziała się o zabawkach Whisbear dwa lata temu. Gdy na świecie pojawiła się księżniczka Charlotte, twórczynie marki wysłały księżnej Kate Szumiącego Misia, by pomógł małej księżniczce lepiej spać. Cieszymy się, że podczas balu w Łazienkach Królewskich Kate miała na sobie sukienkę Gosi Baczyńskiej, ale fakt, że dzieci książęcej pary bawią się polskimi zabawkami, cieszy nas jeszcze bardziej!

Two years ago Polish moms sent William & Kate a toy to help Charlotte sleep well. Today they'll meet them in Warsaw. https://t.co/VJmejVUGv3
— Jakub Krupa (@JakubKrupa) 17 lipca 2017

Kate i William są rodzicami 4-letniego George'a i 2-letniej Charlotte. Maluchy są ulubieńcami Brytyjczyków i mediów na całym świecie. O ich wizycie w Polsce pisały niemal wszystkie media! Gdyby na świecie pojawiło się trzecie royal baby, z pewnością byłoby uwielbiane tak, jak jego starsze rodzeństwo. Dzieci książęcej pary mają wiele uroku, ale czy to zainteresowanie mediów nie odbije się na ich dzieciństwie? Jak myślicie?

Zobacz także

Wizyta Księcia i Księżnej Cambridge Polsce. #RoyalTourPoland ????????????????https://t.co/BOO4gxhRDr pic.twitter.com/w4QCAvdQBC
— KancelariaPrezydenta (@prezydentpl) 17 lipca 2017

Zobacz także: Jak rozwija się dziecko w 8. tygodniu ciąży? Sprawdź!

Reklama

Źródło: dailymail.co.uk, party.pl

Reklama
Reklama
Reklama