Magdalena Stępień nigdy nie ukrywała, że rozstanie z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, tatą Oliwiera, było dla niej niezwykle trudnym doświadczeniem – została porzucona jeszcze przed narodzinami chłopca. Choć mogło się wydawać, że byli partnerzy doszli do porozumienia – ostatnio wybrali się nawet wspólnie do salonu kosmetycznego – podczas chrztu zabrakło taty Oliwiera.

Reklama

Jakub Rzeźniczak nie był obecny podczas chrztu syna

Modelka pokazała za pośrednictwem mediów społecznościowych kilka zdjęć i krótkich nagrań ze chrztu synka. Były na nich m.in. przyrodnia siostra Oliwiera, Inez, wraz z mamą. Magdalena Stępień przyznała, że choć chciała nieco więcej opowiedzieć o samej uroczystości, było to dla niej tak ważne wydarzenie, że z emocji nie mogła mówić. Jest jednak wdzięczna rodzinie i przyjaciołom, że towarzyszyli jej w tym wyjątkowym dniu. Wśród gości nie było jednak Jakuba Rzeźniczaka.

„Ceremonia bardzo udana, malutki był bardzo grzeczny. Wszystko przebiegło tak, jak chciałam. Wszyscy byli zadowoleni, cała rodzina, Oliwierek też grzeczny, ksiądz dumny. Niestety Kuba nie dotarł na chrzest Oliwiera” – powiedziała była uczestniczka „Top Model” w rozmowie z Plotkiem. Nie podała jednak powodów nieobecności byłego partnera.

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama