Małgosia Rozenek po pracy spędza czas w domu na zabawie z małym Heniem. Tym razem, za sprawą najnowszego zdjęcia, fani Gosi zobaczyli w niej zapracowaną mamę, która nie może nadążyć za swoimi dziećmi!

Reklama

Małgosia Rozenek nie jest perfekcyjna?

Po urodzeniu trzeciego dziecka Gosia Rozenek wróciła do życia zawodowego. Ale w jej domu raczej trudno o relaks w ciszy i spokoju po męczącym dniu. Na nowym zdjęciu Małgosia pokazała, jak wygląda jej codzienność z pełnym energii Heniem. Chłopiec bawi się na podłodze zabawką interaktywną, podczas gdy mama narzeka, że część zabawki zabrali pozostali członkowie rodziny. „W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął ???? i weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu ????????????”.

Rozenek nie zamierza jednak przejmować się zamieszaniem w swoim domu. Wręcz przeciwnie − cała sytuacja bardzo ją rozbawiła. Zdecydowała się nawet na żartobliwy komentarz, w którym przyznała, że przecież wcale nie jest perfekcyjna, więc nie musi nad wszystkim panować. „A w d.... ????‍♀️???????? w końcu nie jestem perfekcyjna ????” − napisała jak zwykle z dystansem do siebie, co doceniły internautki. „No i dobrze ze nie jesteś perfekcyjna bo żadna matka nie jest ????” − komentują.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama