Aktorka znana między innymi z „M jak miłość” czy serii „Nad Rozlewiskiem” na swoim instagramowym profilu pochwaliła się, że wkrótce zostanie mama. „Cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować”, napisała pod zdjęciem z ciążowej sesji Olga Frycz.

Reklama

Pierwsza ciąża

O życiu osobistym aktorki było głośno, gdy spotykała się z Jackiem Borcuchem. Związek z dużo starszym reżyserem zakończył się jednak dwa lata temu. Podobno Frycz miała dosyć rozrywkowego trybu życia 16 lat starszego partnera. Nowy związek Frycz z Grzegorzem Sobieszekiem jest natomiast owiany tajemnicą. Nowy wybranek aktorki nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Wiadomo jedynie, że nowy partner jest trenerem i zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Para spotyka się od kilku miesięcy, a aktorka właśnie ogłosiła radosną nowinę. Frycz na swoim instagramowym profilu wyznała, że jest w ciąży i czuje się fantastycznie!

Pierwsza sesja z brzuszkiem

Aktorka jednocześnie „zareklamowała” na swoim profilu ciążową sesję dla „Vogue”. Liczycie na obcisłe ubrania podkreślające ciążowy brzuszek? Nic z tych rzeczy!

"W środku jeszcze jeden mój portrecik tym razem bez Kluski, ale też całkiem fajny. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo.... nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session" – napisała pod postem.

Karla Gruszecka, która przygotował stylizację dla ciężarnej Frycz, postawiła na kratkę burberry, zadużą bluzę i obwisłe dresowe spodnie. Trzeba przyznać, że to dość nietypowe zestawienie dla przyszłej mamy, która chwali się ciążą, ale zdecydowanie w stylu Frycz. Aktorka lubi sportowe stroje, dzięki czemu wystylizowana aktorka nie wyszła sztucznie na zdjęciach. Niektórzy mogą się czuć zawiedzeni, że nie widać brzuszka, ale mamy nadzieję, że aktorka jednak się nim pochwali za jakiś czas. W poście napisała, że to pierwsza ciążowa sesja, więc chyba możemy liczyć na kolejne. Co sądzicie o takiej ciążowej stylizacji? Napiszcie w komentarzach.

Zobacz także

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama