Pink to jedna z najfajniejszych i najnormalniejszych znanych mam – karmi piersią, wygłupia się z dzieciakami i otwarcie przyznaje, że macierzyństwo to jedno z najważniejszych doświadczeń w jej życiu. Kilka dni temu mama 6-letniej Willow i 7-miesięcznego Jamesona opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym gotuje razem z dziećmi. Dlaczego to rodzinne zdjęcie nie spodobało się internautom?

Reklama

Gotowanie z dzieckiem jest niebezpieczne?

Na zdjęciu Willow klęczy na kuchennym blacie, a Pink stoi przy kuchence z 7-miesięcznym synkiem w nosidle. Fanki piosenkarki zwróciły uwagę, że gotowanie z dzieckiem na brzuchu może być niebezpieczne – wystarczy chwila nieuwagi, żeby zrobić dziecku krzywdę!

Internautki mają wiele racji. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o mamie 4-tygodniowej dziewczynki, Molly Landis, która podczas gotowania doznała poważnych oparzeń dekoltu i szyi. Molly opublikowała na Facebooku post, w którym ostrzegła rodziców przed gotowaniem razem z dziećmi. "Jako świeżo upieczona mama często noszę moją uroczą córeczkę w nosidełku. Tego dnia czuwał nade mną anioł stróż. Moja córka po raz pierwszy usnęła w huśtawce i nie nosiłam jej w nosidle podczas gotowania, tak jak to robiłam do tej pory" – napisała Molly. Takich historii jest więcej – nic dziwnego, że fanki Pink są zaniepokojone, że piosenkarka nieświadomie naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo.

Pink, tak jak każda inna mama, ma prawo popełniać błędy, Gotowanie z dzieckiem w nosidle jest z pewnością jednym z nich. Maluszkowi, na szczęście, nic się nie stało, a my powinniśmy mieć nadzieję, że piosenkarka weźmie sobie do serca rady innych mam.

Zdarzyło wam się gotować z dzieckiem w nosidle? Wiedziałyście, że to może być niebezpieczne?

Zobacz także

Zobacz także: Jak rozwija się dziecko w 14. tygodniu ciąży?

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama