Pierwsze dni (czasem tygodnie!) po porodzie nie przypominają tego, co widzimy w filmach i reklamach. Przyszłe mamy są często nieświadome, że potrzeba tygodni, żeby ciało w pełni się zregenerowało i wróciło do stanu sprzed ciąży.

Reklama

Jak wygląda kobieta w połogu

Becky Vieira, mama miesięcznego Archera, na blogu babycenter.com opublikowała serię zdjęć dokumentujących pierwszy tydzień po porodzie. "Macierzyństwo. Potężna rzecz. Nie jest zbyt szykowne, czasem nie jest nawet higieniczne, ale pierwszy tydzień połogu jest pełen zmian i odkryć, które zdarzają się tylko raz w życiu. Bałam się, że zapomnę, jak to rozmyte życie stało się tak wyostrzone i postanowiłam udokumentować to wszystko na zdjęciach" – napisała Becky.

Zobacz także: Czy wiesz, jak zmieni się twoje ciało po ciąży?

"Był płacz (głównie mój) i pieluchy (moje i mojego syna), a moje piersi widziało co najmniej 37 osób, kiedy byłam w szpitalu i uczono mnie jak karmić piersią. Było pięknie i boleśnie, cieszę się, że zatrzymałam te wspomnienia... dobre, złe i kompromitujące" – dodała Becky.

Zobaczcie kilka zdjęć z serii przygotowanej przez Becky. Jesteśmy pewni, że większość z was doskonale zna to uczucie obezwładniającej miłości do dziecka, bólu i zmęczenia jednocześnie.

Zobacz także

[CMS_PAGE_BREAK]

[CMS_PAGE_BREAK]

[CMS_PAGE_BREAK]

[CMS_PAGE_BREAK]

[CMS_PAGE_BREAK]

Reklama

[CMS_PAGE_BREAK]

Reklama
Reklama
Reklama