W Internecie można znaleźć wszystko. Mamy dla was film, na punkcie którego oszalały mamy na całym świecie: "Przecieki Mnie Nie Powstrzymają" (w oryginale "Leaks Can't Stop Me Now").

Reklama

Najnowszy film HelloFlo pokazuje prawdopodobnie najbardziej niewygodny i wstydliwy problem, z którym borykają się świeżo upieczone mamy: nietrzymanie moczu po porodzie. Grupa mam tańczy i śpiewa o wkładkach, kichaniu i niechcianych "przeciekach".

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Większość mam jest zachwycona pomysłem i przerwaniem milczenia na temat zmagań z własnym ciałem. Nie wszyscy są tego zdania... Dla niektórych film jest wulgarny, zbyt "amerykański" i kompletne niepotrzebny, bo o takich sprawach nie wypada mówić... Zobaczcie i oceńcie same:

Przeczytaj fragmenty tekstu:

Nie wypychałam moich słodkich maluchów,
Żeby teraz skradać się jak bezpański kot,
Tylko dlatego, że przeciekam.
To, że wycisnęłam niemowlę czy dwa, nie sprawia,
Że jestem nieśmiała, nie psuje mi to nastroju.
Wyskakuję na zumbę w moich welurowych spodniach, dasz wiarę?
Kochana, możemy rzucić to kapanie na kolana.
Zatrzymaj się, wypchnij biodro, ściśnij i... kichnij!
Zanim zostałyśmy mamami, byłyśmy szczelne,
Teraz jedna trzecia z nas musi radzić sobie z tryśnięciami...
Więc zabierz swoje wkładki, weź buty do tańca i wyjdź z domu!

Zobacz także

Warto dodać, że film został stworzony przez firmę HelloFlo, która sprzedaje produkty higieniczne dla kobiet w dość nietypowej formie. W sklepie HelloFlo można zamówić zestawy produktów, w zależności od potrzeb: Okresowy Zestaw Startowy (zawierający m.in. tampony, podpaski, słodycze, kosmetyczkę, bransoletkę), Okresowy Zestaw Deluxe (z parą "okresowych" majtek) czy Zestaw Przetrwania dla Młodej Mamy (w którym znajdziemy m.in. krem do brodawek, wkładki laktacyjne, wkładki higieniczne i poradnik dla mam).

Co o tym myślicie? Zabawne czy wulgarne?

Reklama

Polecamy: Ćwiczenia mięśni Kegla w walce z nietrzymaniem moczu

Reklama
Reklama
Reklama