18 kwietnia portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo zamieścił w mediach społecznościowych tragiczną informację o śmierci synka. Jak nieoficjalnie donoszą brytyjskie media, chłopiec zmarł w wyniku komplikacji okołoporodowych. Rodzice proszą o zrozumienie i wsparcie w tak trudnej dla nich sytuacji.

Reklama

Dramat rodziców

„Z największym smutkiem informujemy o śmierci naszego synka. To największy ból, jaki czuć może rodzic. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by przetrwać ten trudny moment z nadzieją i radością. Chcemy jednocześnie podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich wspaniałą pomoc. Jesteśmy głęboko poruszeni tą niespodziewaną stratą i prosimy o zrozumienie naszego smutku w tym trudnym momencie. Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać”, pisze w swoim oświadczeniu CR7.

Cristiano Ronaldo jest ojcem czwórki dzieci: 11-letniego Cristiano Juniora, 4-letnich Evy i Mateo oraz 3-letniej Alany. Portugalczyk został tatą po raz piąty.

Całej rodzinie składamy wyrazy ogromnego współczucie po utracie synka oraz życzymy dużo zdrowia i sił dla mamy i córeczki.

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama