Od premiery filmu „Avatar” Jamesa Camerona minęło już 13 lat. Fani filmu – a wielu z nich było wtedy nastolatkami – w końcu mogą poznać dalszą część przygód Jake’a i Neytiri.

Reklama

Udaj się w podróż do niezwykłego świata

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Jake i Neytiri są kochającymi rodzicami, żyjącymi szczęśliwie na ukochanej Pandorze. W następstwie nieprzewidzianych zdarzeń bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu. Ostatecznie trafiają na rafę klanu Metkayina. Robią wszystko, by zapewnić sobie, swojej rodzinie i całemu plemieniu bezpieczeństwo – a po drodze czeka ich wiele trudnych walk i niebezpiecznych doświadczeń. Muszą nauczyć się żyć w wodnym świecie, w którym czyha na nich wiele niebezpieczeństw, a przy tym zjednać sobie lokalną społeczność. Aby przeżyć, są gotowi do wielu poświęceń, nigdy jednak nie zapominają o wartościach, które są w życiu najważniejsze.

materiały prasowe

„Avatar: Istota wody” to najlepsza rozrywka dla całej rodziny

„Avatar: Istota wody” to nie tylko poruszająca, pełna emocji historia, ale również niezwykłe doświadczenie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii widzowie mogą niemalże poczuć się tak, jakby towarzyszyli bohaterom w podróży po fascynujących zakątkach Pandory.

„Wchodząc do kina, widz zostaje przeniesiony do fantastycznego świata. Im bardziej zechce w niego uwierzyć, tym będzie miał większą frajdę. Można powiedzieć, że zostaje zawarta umowa między filmem a widzami – chwyćmy się za ręce i wskoczmy razem do świata Pandory. Będzie fajnie” – mówił o filmie James Cameron.

materiały prasowe

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldaña, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Zobacz także
Reklama

Film „Avatar: Istota wody” wejdzie do kin już 16 grudnia 2022 r. Przygotuj się na widowisko, jakiego jeszcze nie było! Przed seansem zobacz zwiastun. Film dostępny będzie w wersjach z napisami i dubbingiem.

Reklama
Reklama
Reklama