Wielu rodziców coraz częściej poszukuje miejsc wypoczynku z dala od gwaru ulic, w których spędzą wspólnie czas w otoczeniu przyrody. Bez wątpienia jednym z ciekawszych miejsc na mapie Polski, odpowiadającym tej potrzebie jest Julinek Park. Miejsce aktywnej i jakościowej zabawy, zostało zlokalizowane w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy, gdzie na obszarze prawie 30 ha udostępniono szereg atrakcji dla gości w każdym wieku. W czasie trwających wakacji, oferta Julinka została rozszerzona o nowoczesny Park Wodny pod gołym niebem.

Reklama
materiały prasowe

Park Wodny w Julinku już otwarty! Jakie atrakcje czekają na gości?

Park Wodny w Julinku pod Warszawą jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00, co pozwala na zaplanowanie całodniowego wyjazdu.

Do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Przygotowany został również wyjątkowy program wodnych animacji, co w pewnością przypadnie do gustu wszystkich najmłodszym gościom, a ponadto przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się także punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze - wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

materiały prasowe

Park Atrakcji pełen aktywności

Julinek Park to także znane i lubiane atrakcje, które niezmiennie zapewniają odwiedzającym mnóstwo zabawy. Mowa m.in. o krainie kilkunastu dużych dmuchańców, której grono zwolenników co roku się powiększa. Skakanie na nich to wspaniała zabawa dla osób w każdym wieku, mająca pozytywny wpływ na sprawność fizyczną oraz kondycję. Fani zabaw na wysokości odnajdują się na ściance wspinaczkowej i w parku linowym, który ze względu na rozmiar i różnorodność przeszkód został uznany za największy w regionie. Emocji dostarczają także wesołe miasteczko i tor tubingowy służący do zjazdów na kolorowych pontonach.

Zobacz także
materiały prasowe

Swój cyrkowy klimat Julinek Park zawdzięcza m.in. licznym przedstawieniom artystycznym, wystawie tematycznej oraz specjalnej strefie animacji. W rodzinnej zabawie świetnie sprawdzi się też pole do minigolfa, a do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki rowerowe w samym sercu natury. Goście Julinka, oprócz szeregu atrakcji, mogą skorzystać z licznych restauracji i punktów gastronomicznych, gdzie potrawy oparte są na ekologicznych i jakościowych produktach. Podczas oczekiwania na posiłek najmłodsi będą mogli skorzystać z ekologicznego placu zabaw zlokalizowanego w sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Plac został wyposażony m.in. w edukacyjne zabawki sensoryczne, takie jak magiczne lustro, dzwony rurowe czy naukowy Hex. Na terenie Julinka znajduje również obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

materiały prasowe

Strategiczne położenie obiektu zapewnia ciszę, spokój i relaks, a dojazd na miejsce nie stanowi problemu komunikacyjnego. Julinek Park znajduje się w pobliżu tras S7 i A2, tuż obok Leszna, zaledwie ok. 30 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina. Ponadto, na terenie parku znajduje się duży, wygodny i bezpłatny parking.

Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.

Adres:

Julinek Park

Julinek 1

05-084 Leszno k/Warszawy

Kontakt:

Telefon: +48 22 611 61 09

Mail: kontakt@julinek.com.pl

www: https://www.julinek.com.pl/

Reklama

Facebook: https://www.facebook.com/julinekpark

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama