CZERWIEC

Reklama

Ola i jej zoo (26x22’) – serial animowany
Prod. Kanada 2007
© Nelvana Limited
Emisja: Codziennie od 1 czerwca 2009 o godz 20:30

Ola często wpada w tarapaty i znajduje się w zabawnych sytuacjach, które potęgują się gdy tylko próbuje się z nich wygrzebać. Dzięki swojemu ukochanemu i niezwykle cierpliwemu tacie oraz grupie przyjaciol składającej się ze zwierząt o niezwykle bogatej osobowości Ola nie tylko radzi sobie ze wszystkimi trudnosciami i problemami ale także uczy się nowych rzeczy i doskonale bawi.

Zobacz także

Rozśpiewane Sezamki (30’) – sezamkowy odcinek specjalny
© Sesame Workshop. All rights reserved.
Kraj prod. USA
Emisja: W poniedziałek 1 czerwca o godz. 18:30 (Przytulanka).

Przygotujcie się na prawdziwy musical w wykonaniu bohaterów Ulicy Sezamkowej!

Coś w powietrzu sprawiło, że każdy mieszkaniec tej wyjątkowej ulicy ma ochotę na śpiewanie. Elmo i Rosita mają również ochotę coś zanucić i poszukują ochotników! “Czy ktoś reflektuje na wspólną piosenkę?” Muzyka króluje kiedy pewnej nocy bohaterowie urządzają przyjęcie z występami karaoke.

Wszystkie dzieci mogą śpiewać i tańczyć w rytm przebojów z Ulicy Sezamkowej, takci jak: „ABCDEFGHI”; „Powiedz hola”; „Zobaczcie jak umiem iść”. A kiedy już zaczniecie – nie będziecie mogli przestać. Nawet pomimo zapomnianych wersów, tremy czy zepsutej maszyny do odtwarzania karaoke! Gośćmi specjalnymi w tym odcinku będą: piosenkarka Gloria Stefan, dziewczyny z Destiny’s Child oraz aktor komediowy Ben Stiller.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama