Nadejście jesieni zwiastuje wymianę codziennej garderoby na cieplejszą i bardziej funkcjonalną. Nie inaczej jest w przypadku obuwia, które należy dostosować do niższych temperatur i trudniejszych warunków pogodowych. Przy kompletowaniu jesiennej szafy dla najmłodszych doskonałym wyborem może okazać się nowa kolekcja marki Lasocki. Jesienne propozycje linii Kids to szeroki wybór wykonanych z wysokiej jakości skóry butów dla chłopców i dziewczynek.

Reklama

Dziecięce obuwie marki Lasocki zostało stworzone z myślą o najmłodszych - miękkie cholewki amortyzują stopę oraz minimalizują ryzyko odparzeń. Stabilna podeszwa zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort chodzenia. Co więcej, marka Lasocki udowadnia, że jakość może iść w parze z doskonałym stylem. Błyszczące cholewki, ciekawe wstawki czy kontrastujące sznurówki z pewnością sprawią najmłodszym dodatkową przyjemność w trakcie użytkowania.

CCC Kids
CCC Kids

Linia Lasocki Kids stawia na wygodę i najlepsze rozwiązania, stąd najnowsze modele dla maluchów zostały wyposażone w rzepy. Dodatkowe zamki pozwolą na szybkie, samodzielne założenie buta.

Dla starszych dzieci marka Lasocki przygotowała wygodne i funkcjonalne trzewiki. Stylo-we modele dla chłopców i dziewczynek idealnie wpiszą się w jesienne stylizacje i zapewnią najlepszy komfort dla dziecięcych stóp. Szeroki wybór propozycji linii Lasocki Kids doskonale sprawdzi się w szkolnych zestawieniach, jak również tych codziennych - na długie jesienne spacery czy zabawy w parku.

CCC Kids
CCC Kids
CCC Kids

Najnowsza kolekcja Lasocki Kids dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.

Zobacz także
Reklama

Materiał powstał z udziałem marki CCC

Reklama
Reklama
Reklama