Andrzej Duda

Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda Kinga Duda
aborcja
Andrzej Duda
prezydent

Prezydent Andrzej Duda, jego żona oraz córka zabrali głos ws. wyroku TK

 „Jeśli jakaś kobieta wie, że ma urodzić martwe dziecko, jest to skazywanie jej na niewyobrażalne cierpienie psychiczne i fizyczne” – skomentował prezydent w wywiadzie telefonicznym dla stacji Polsat. Pod tymi słowami podpisała się także jego małżonka.
Aleksandra Zaborowska
Prezydent Andrzej Duda/czerniak
czerniak
rak skóry
Andrzej Duda

Prezydent Duda z dziećmi w spocie reklamowym! Czy jest dobrym aktorem?

Dzieci wraz z prezydentem Andrzejem Dudą uczą, jak odróżnić zwykłe znamię od czerniaka. Jeśli zna się abecadło czerniaka, jego rozpoznanie jest dziecinnie proste – mówi dziewczynka, oglądając znamię prezydenta Dudy. A co na to onkolodzy?
Katarzyna Pinkosz
Prezydent gościem na chrzcinach Zuzi Nelec
chrzciny
rodzina wielodzietna
rodziny wielodzietne

Zuzia Nelec miała wyjątkowy chrzest - z prezydentem Andrzejem Dudą

Ale też Zuzia jest wyjątkowym maluszkiem - jest już szesnastym dzieckiem państwa Grażyny i Sławomira Nelców. Wielodzietnej rodziny z Małopolski słynnej już na cały kraj.
Agnieszka Majchrzak
Prezydent Andrzej Duda
bicie dzieci
przemoc wobec dzieci
Andrzej Duda

Prezydent podpisał ustawę zaostrzającą kary za przestępstwa wobec dzieci!

"Cieszę się, że mogłem podpisać tę ustawę" - napisał dziś prezydent Andrzej Duda na Twitterze. Nowa ustawa zaostrza kary za przestępstwa, w których ofiarami są dzieci.
Sylwia Niemczyk
Andrzej Duda
opieka nad dzieckiem
pediatra
Andrzej Duda

Rok po wyborach: czy prezydent Andrzej Duda spełnia obietnice? Sprawdziliśmy!

Równo rok temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie. Kilka dni przed drugą turą wyborów zapytaliśmy obydwu kandydatów na prezydenta o to, jak chcą wspierać rodziców w wychowywaniu dzieci. Po roku od wyborów sprawdzamy, czy prezydent Andrzej Duda realizuje to, co obiecał.
Katarzyna Pinkosz
Andrzej Duda
rozwój dziecka
dobre wychowanie
piłka nożna

Jakim dzieckiem był prezydent Andrzej Duda?

Jako dziecko Andrzej Duda lubił piłkę nożną, raz nawet poszedł chory na mecz. Jako 4-latek recytował Panią Twardowską. Z rodzicami wędrował po górach i jeździł na rowerze. Uczyli go, żeby nie chodzić w życiu na skróty. A może twoje dziecko też kiedyś będzie ważną osobą w państwie?
Katarzyna Pinkosz
Agata Duda
wcześniak
leczenie wcześniaka
Andrzej Duda

Agata Duda wśród... wcześniaków!

Pierwsza Dama dziękowała lekarzom, którzy walczą o każde nowo narodzone życie. Nawet wcześniaki, które przyszły na świat z wagą pół kilograma, mają szansę dobrze się rozwijać – jak Sabinka, Kinga i Adaś.
Katarzyna Pinkosz
pieniądze, skarbonka, dziecko
zasiłek rodzinny
Andrzej Duda
500 zł na dziecko

500 zł na dziecko – kto i kiedy dostanie pieniądze?

Zapowiedzi prezydenta Dudy kontra rzeczywistość – kto naprawdę może liczyć na zasiłki?
Magdalena Drab
polityka prorodzinna
Andrzej Duda

Czy nowy prezydent poprawi sytuację rodziców?

500 zł na każde dziecko w rodzinach najbiedniejszych, podwyższenie kwoty wolnej od podatku, decydowanie przez rodziców o tym, czy posłać dziecko do szkoły w wieku 6 lat - to główne postulaty polityki prorodzinnej, deklarowane przez przyszłego prezydenta Andrzeja Dudę.
Katarzyna Pinkosz
Bronisław Komorowski, Andrzej Duda, wybory prezydenckie 2015, kandydat na prezydenta, kandydaci na prezydenta, polityka prorodzinna
Andrzej Duda

Duda - Komorowski: decydujące starcie!

Nie udało się Pawłowi Kukizowi, ale nam obydwaj kandydaci na prezydenta nie odmówili. Andrzej Duda i Bronisław Komorowski specjalnie dla nas odpowiadają, jak będą wspierać młodych rodziców po wygranych wyborach. Sprawdź, zanim pójdziesz na wybory, a my będziemy sprawdzać, jak będą realizowane obietnice.
Małgorzata Mazurek-Wódz, Katarzyna Pinkosz