Ciąża a młodość

Sennik: co oznacza sen o ciąży?
ciąża bliźniacza
ciąża a młodość

Sennik: ciąża. Co oznacza sen o ciąży?

Nie tylko przyszłym mamom śni się ciąża. Sen o ciąży miewa wiele osób. Sennik podaje różne znaczenia snu o ciąży. Sprawdź, jak rozumieć sny o ciąży, co symbolizuje ciąża w marzeniach sennych, czym różni się sen o ciąży własnej i czyjejś.
Joanna Biegaj
 Pielęgnacja w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią
pielęgnacja
ciąża a młodość

Pielęgnacja w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią

Każda z nas chce być piękna, niezależnie od wszystkiego. Ciąża również jest czasem, kiedy rozkwitamy ze szczęścia, ale poza tym - warto również pielęgnować swoją skórę, która w tym czasie jest bardzo wrażliwa, a także narażona na rozstępy i podrażnienia.
materiały promocyjne
matki po 40-stce
ciąża a młodość

Sławne matki, które urodziły po 40 roku życia (a nawet po 60!)

Mówi się, że dojrzałe macierzyństwo to znak naszych czasów. Ze statystyk wynika, że z roku na rok rośnie liczba kobiet, które decydują się na urodzenie pierwszego dziecka po przekroczeniu 30. roku życia i później. Jednocześnie spada liczba młodych mam. Wzrasta także liczba kobiet, które decydują się na dziecko po 40 roku życia. Sprawdź, które gwiazdy się do nich zaliczają!
Katarzyna Gałązkiewicz
Lara Gessler w ciąży!
dzieci celebrytów
ciąża a młodość

Lara Gessler w ciąży! Zdjęcie córki znanej restauratorki nie pozostawia złudzeń!

Córka Magdy Gessler, Lara, podzieliła się ze światem zdjęciem, które nie pozostawia wątpliwości! Lara pokazała na nim brzuszek, który zdradza, że jest już w zaawansowanej ciąży. Znajomi i fani dziewczyny są w szoku!
Katarzyna Gałązkiewicz
Hilary Duff
dolegliwości w ciąży
ciąża a młodość

Gwiazda ostro o ciąży: "Ta podróż męczy jak cholera"

Przyzwyczajeni jesteśmy do słodkich ciążowych sesji. "Stan błogosławiony" jednak niektórym mamom daje się we znaki. Czy takie ostre wyznania są potrzebne?
Dominika Bielas
Kiedy mozna poczuć pierwsze ruchy dziecka
późna ciąża
ciąża a młodość

Późne macierzyństwo – sposób na przedłużenie młodości?

Późne macierzyństwo jest coraz bardziej popularne. Coraz więcej kobiet decyduje się na ciążę po 30. czy nawet po 40. roku życia. Wiele z nich wspaniale znosi ciążę i twierdzi, że późniejsze macierzyństwo to doskonały sposób na przedłużenie młodości.
Justyna Etenkowska