Kaszka

GIS wycofuje kaszkę ze sprzedaży
kaszki
kaszka
kaszka dla dziecka

PILNE: Kaszka dla niemowląt WYCOFANA ZE SPRZEDAŻY przez GIS!

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży popularnej kaszki. Powodem jest składnik alergenny, który nie został podany na etykiecie przez producenta.
Aleksandra Zaborowska
Nutricia
rozszerzanie diety
kaszka
Nutricia

Zawierają więcej składników mineralnych i witamin niż myślisz – czy znasz wszystkie powody, dla których warto podawać kaszki niemowlęciu?

Kaszki zbożowe to po warzywach i owocach jedne z pierwszych nowości, które uzupełniają menu niemowlęcia na etapie rozszerzania diety. Ich delikatny i pyszny smak sprawia, że maluchy je uwielbiają. To jednak nie wszystkie zalety, które kryją w sobie te zbożowe posiłki – nadszedł czas, aby poznać wszystkie ich benefity!
Współpraca reklamowa
jak wspierać dziecko przez żywienie BoboVita
dieta
kaszka
Bobovita

Mamo, czy wiesz, jak wspierać rozwój dziecka poprzez żywienie? Z porcją kaszki BoboVita to proste!

Przez sześć pierwszych miesięcy życia mleko mamy to dla niemowlęcia najlepszy i najbezpieczniejszy pokarm, dostosowany do jego wyjątkowych potrzeb. Z czasem jednak wymagania żywieniowe młodego organizmu zmieniają się i aby je zaspokoić, maluch potrzebuje odpowiednio zbilansowanej diety. Czy wiesz, że kaszki to doskonałe uzupełnienie codziennego jadłospisu niemowlęcia w niezbędne dla rozwoju składniki odżywcze? Cenne witaminy, ważne składniki mineralne oraz uwielbiane przez dzieci smaki – to 3 powody, dla których warto, aby zagościły na stałe w menu małego smakosza!
Współpraca reklamowa
Kaszka-mleczno-bananowa,-250g.jpg
kaszka
rossmann
produkty Babydream

Kaszka mleczno-bananowa powyżej 4. miesiąca

babydream, Kaszka mleczno-bananowa powyżej 4. miesiąca, 250 g.
Materiały prasowe ROSSMANN
kasza, owoce
kasza
kuchnia dla malca
kaszka

Kipi kasza

Kipi groch, lepsza kasza niż ten groch – nie trzeba już chyba kończyć tej dykteryjki, bo i tak wiadomo, że od kaszy człowiek zdrów. Tylko co zrobić, by się nie znudziła?
Aleksandra Sobieraj
kaszka

Kaszki dla niemowlaka

Kaszka to idealne danie na śniadanie lub kolację. I twój maluszek wybierze sobie swój ulubiony smak!
Edipresse