Krem na rozstępy

Rozstępy na piersiach
rozstępy
krem na rozstępy
rozstępy w ciąży

Rozstępy na piersiach: jak wyglądają i jak się ich pozbyć? [KREMY + ZABIEGI]

Rozstępy na piersiach mogą pojawić się w ciąży, podczas karmienia, w okresie dojrzewania, a także jako wynik przybrania na wadze. Na szczęście da się z nimi walczyć domowymi sposobami. Pokazujemy, jak wyglądają rozstępy na piersiach i jak się ich pozbyć.
Magdalena Drab
krem na rozstępy
new badge nasz przegląd medium
krem na rozstępy

Kremy przeciw rozstępom w ciąży: 14 kosmetyków, które naprawdę działają [PRZETESTOWANE]

Krem przeciw rozstępom w ciąży może zdziałać cuda! Do wyboru masz także balsamy, olejki, a nawet zwykły olej kokosowy – ważne, by były to naprawdę skuteczne kosmetyki. Jeśli boisz się, że na twoim brzuchu i piersiach powstaną blizny, zacznij działać jak najwcześniej. Sprawdziłyśmy najlepsze kremy na rozstępy w ciąży.
Magdalena Drab
Rozstępy w ciąży
rozstępy
krem na rozstępy
ćwiczenia w ciąży

Rozstępy w ciąży: jak wyglądają i kiedy się pojawiają? Co pomoże na rozstępy?

Rozstępy w ciąży wyglądają jak niewielkie blizny. Świeże rozstępy są czerwone, możesz zauważyć je na piersiach, brzuchu i pośladkach. Dobra wiadomość: wcale nie muszą się pojawić! Żeby jednak zapobiec rozstępom w ciąży, musisz działać zdecydowanie i regularnie.
Małgorzata Wódz
jak uniknąć rozstępów w ciąży?
krem na rozstępy
pielęgnacja ciała w ciąży
Ziaja

Mamy radzą, jak uniknąć rozstępów w ciąży

O skórę warto dbać zawsze. Jednak w czasie ciąży wymaga ona szczególnej pielęgnacji. Chcesz wiedzieć, jak uniknąć rozstępów? Oto wskazówki mam, którym się to udało!
Partner
rozstępy
krem na rozstępy
kosmetyki na rozstępy

Najlepsze kremy na rozstępy [FILM]

Kiedy skóra w ciąży bardzo się rozciąga, na brzuchu, udach czy piersiach mogą się pojawić rozstępy. Aby im zapobiec, warto smarować skórę kremami przeciw rozstępom. Redakcja magazynu „Będę Mamą” poleca sprawdzone kosmetyki na rozstępy w ciąży. Zobacz nasz film!
Katarzyna Imiołek
krem dla kobiety w ciąży
krem na rozstępy

Zadbaj o ciało w ciąży i po porodzie: jakie kosmetyki i zabiegi wybrać?

Ciąża to duże wyzwanie dla twojego ciała, dlatego traktuj je z troską i czułością. Odpowiednio dobrane kosmetyki pomogą ci wyglądać pięknie i świeżo. Co wybrać? Oto lista.
Sylwia Niemczyk
kobieta w ciąży, krem, kosmetyki dla kobiet w ciaży, kosmetyki dla ciężarnych
rozstępy
krem na rozstępy
piersi w ciąży

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - absolutny must have

Kiedy jesteś w ciąży, twoje ciało zmienia się i dlatego potrzebujesz innych preparatów do pielęgnacji. Po pierwsze, bezpiecznych dla ciebie i dziecka, a po drugie, dostosowanych do aktualnych problemów ze skórą. Oto kosmetyki stworzone specjalnie dla ciężarnych.
Joanna Karwat
mustela, krem na rozstępy
krem na rozstępy

NOWOŚĆ! Mustela® 9 Miesięcy – Podwójnie działający krem przeciw rozstępom bez zapachu

Innowacyjne połączenie naturalnych składników aktywnych zapobiega powstawaniu rozstępów oraz minimalizuje już obecne. Krem należy stosować już od pierwszych tygodni ciąży.
materiały prasowe