Mdłości

co na mdłości w ciąży
dolegliwości w ciąży
objawy ciąży
dieta w ciąży

Co na mdłości w ciąży: domowe sposoby na mdłości w ciąży

Szukasz skutecznych sposobów na mdłości w ciąży? Przede wszystkim pamiętaj, że przyszła mama nie powinna brać na własną rękę żadnych lekarstw przeciwwymiotnych. Z mdłościami można jednak z powodzeniem poradzić sobie domowymi sposobami.
Małgorzata Wódz
mdłości w ciąży
ciąża
mdłości w ciąży
mdłości

Mdłości w ciąży: przyczyny, kiedy występują, jak sobie z nimi radzić?

Mdłości w ciąży są typową dolegliwością, która towarzyszy przyszłym mamom. Dotyczą one aż 75 proc. kobiet. Zazwyczaj najbardziej borykają się z nimi kobiety, które rodzą po raz pierwszy lub są w ciąży mnogiej. Sprawdź, od czego zależą mdłości w ciąży, a także jakie są sposoby na to, by się ich pozbyć.
Joanna Biegaj
wieczorne mdłości w ciąży
ciąża
mdłości

Wieczorne mdłości w ciąży: przyczyny, jak sobie radzić, kiedy są najsilniejsze?

Wieczorne mdłości w ciąży są bardzo powszechne. Wbrew ogólnemu przekonaniu, że ta dolegliwość dotyka kobiety jedynie rano, nudności w ciąży mogą występować o każdej porze dnia. Zdarzają się także nocne mdłości w ciąży. Podpowiadamy, jak sobie z nimi radzić oraz co jakie są ich przyczyny.
Joanna Biegaj
brak mdłości w ciąży
ciąża
mdłości

Brak mdłości w ciąży: czy to normalne?

Brak mdłości w ciąży wcale nie musi niepokoić. Każda ciąża przebiega inaczej i bardzo dużo zależy od organizmu przyszłej mamy. Ciąża bez mdłości nie jest powodem do niepokoju, jednak w szczególnych sytuacjach warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę.
Joanna Biegaj
Grypa żołądkowa
wymioty
biegunka
grypa żołądkowa

Jakie są objawy jelitówki?

Z grypą żołądkową kojarzone są przede wszystkim dwa jej objawy: wymioty i biegunka, ale mogą wystąpić też inne symptomy.
Dominika Bielas
mdłości
wymioty w ciąży
dolegliwości w ciąży

Najlepsze sposoby na mdłości w ciąży [FILM]

Czujesz, że ci niedobrze? Mdłości to bardzo częste objawy ciąży. Niestety, bardzo nieprzyjemne. Oto sprawdzone sposoby na to, jak złagodzić te ciążowe dolegliwości.
Katarzyna Imiołek
Imbir - najlepszy sposób na mdłości
ciąża
wymioty
mdłości

Najlepsze sposoby na nudności w ciąży

Mdłości i wymioty to zmora kobiet w ciąży. I to niemal od samego jej początku. Czasami dają się we znaki aż do samego porodu. Można się z nimi męczyć, albo spróbować im zapobiec. Jeśli całkiem nie znikną, przynajmniej będą słabsze.
Małgorzata Wódz
mama, kobieta, ciąża, brzuszek
ciąża
kwas foliowy
zdrowie w ciąży

Czy wiesz, jak dbać o zdrowie w ciąży - test

W czasie ciąży twój organizm przechodzi wielką rewolucję. Czy wiesz, jak w najlepszej formie przetrwać ciążę i urodzić zdrowe dziecko? Zrób sobie test i sprawdź, swoją wiedzę na temat zdrowego trybu życia w ciąży.
Małgorzata Wódz