Zdrowa ciąża

Ćwiczenia w ciąży
sport w ciąży
zdrowa ciąża
co wolno w ciąży

Ćwiczenia w ciąży: jak ćwiczyć, żeby najbardziej na tym skorzystać

Ćwiczenia w ciąży czasem wzbudzają wątpliwości przyszłych mam. Jednak jeśli ciąża przebiega bez komplikacji, przyszła mama nie powinna bać się aktywności fizycznej. Mało tego, obecnie uważa się, że zdrowa ciąża to taka, w której przyszła mama ćwiczy. Jakie są bezpieczne i zakazane ćwiczenia w ciąży?
Dominika Bielas
dlaczego dzieci kopią w brzuchu mamy
rozwój płodu
pierwsze ruchy dziecka
zdrowa ciąża

Już wiadomo, dlaczego dzieci w brzuchu mamy kopią!

Twoje nienarodzone dziecko kopie podczas snu żeby stymulować swój mózg i uczyć się własnego ciała. Robi to jeszcze kilka tygodni po porodzie! Daj mu więc spać spokojnie.
Ewa Janczak-Cwil
zdrowa mama i dziecko
karmienie piersią
dieta w ciąży
dieta matki karmiącej

Od poczęcia do karmienia. Jak zachować zdrowie za pomocą witamin i minerałów?

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się nad suplementacją witamin? A może karmisz piersią i szukasz sposobu na wzbogacenie diety w składniki odżywcze? Sprawdź, jakie witaminy i minerały są najbardziej potrzebne mamie i dziecku.
Partner
Katarzyna Kępka
zdrowa ciąża
wywiad z gwiazdą
fit mama

Kasia Kępka: mój przepis na formę w ciąży

Za dwa miesiące Katarzyna Kępka zostanie mamą Jagny (rozmawialiśmy we wrześniu 2016). Mimo to wciąż jest aktywna i nie zamierza rezygnować ze sportu. Nam zdradza, jak ćwiczyć w ciąży, by przygotować swój organizm do porodu.
Magdalena Jabłońska
położna
ciąża
położna
zdrowa ciąża

Moją ciążę prowadziła położna – prawdziwa historia

Poród z partnerem, poród w wannie, poród w domu – do tego już się przyzwyczaiłyśmy. Ale żeby położna prowadziła ciążę? To może być dobre rozwiązanie dla wielu kobiet w tzw. ciąży fizjologicznej, czyli bez powikłań. Mama 3 dzieci opowiada, jak było w jej przypadku.
Adela Prochyra
mama, tata, ciąża
ciąża
przygotowanie do ciąży
dieta przed ciążą

10 rad, jak przygotować się do ciąży

Aby przygotować się do ciąży, musimy zadbać o własne ciało i.. umysł. Nie wystarczy jedynie sięgać po czasopisma dla przyszłych mam czy czytać książki na ten temat, choć będzie to przydatne.
informacje prasowe