Marko mali odkrywcy Thomas
fot. materiały prasowe

Ulubiona zabawa twojego dzieciństwa, to… [KONKURS]

Gra w kapsle, trzepak pod blokiem, skakanie w gumę… pamiętasz te zabawy? Spróbuj przywołać je w swojej pamięci i podziel się z nami wspomnieniami. Część z nich nagrodzimy!
Marko mali odkrywcy Thomas
fot. materiały prasowe
Wiele sytuacji przywołujemy w pamięci dzięki opowieściom naszych rodziców, dziadków czy rodzinnym fotografiom. Ale z pewnością każdy z nas ma własne, niepowtarzalne wspomnienie, które sprawia, że nie sposób  się nie uśmiechnąć. Przywołaj wspomnienie twojej ulubionej zabawy z dzieciństwa i podziel się nim z nami.

Fantastyczny zestaw nagród!

W naszym konkursie czekają na ciebie niezwykłe upominki!

3x Mali Odkrywcy
Lew Leonardo, Króliczek Thomas i Myszka Coco z serii Mali Odkrywcy od Tiny Love, to bardzo wyjątkowe zabawki. Dzięki inteligentnym czujnikom każda z nich jest interaktywna i reaguje na to, co robi z nią dziecko. Można się nimi bawić na wiele sposobów i dostosowują się do zmieniających się z czasem potrzeb malucha, wszechstronnie go rozwijając. Podczas zabawy dziecko doskonali najróżniejsze umiejętności, poszerza słownictwo i zdobywa wiedzę o świecie. A wszystko to robi bez najmniejszego wysiłku, spędzając czas tak, jak lubi!
Więcej o Małych Odkrywcach możesz przeczytać >>>TUTAJ

1x Gimnastyka dla bobasa z pałąkami – Leśna Kraina
Ta rewolucyjna mata edukacyjna z pałąkami zapewnia dziecku wszechstronny rozwój. Malec może na niej ćwiczyć ruchy całego ciała (np. unoszenie głowy, kontrolowanie ruchów ręki wyciągniętej w stronę zawieszek, obracanie się z brzucha na plecy i odwrotnie, wreszcie samodzielne poruszanie się), doskonalić ruchy precyzyjne (z czasem zaczyna chwytać zabawki i manipulować nimi) i odkrywać zależności przyczyna-skutek. Zaletą tej maty jest fakt, że „rośnie” wraz z dzieckiem – łącznik pałąków pozwala na przysunięcie lub oddalenie zabawek.

2x Mówiąca piłka 2 w 1 (wersja angielska)
Różnokolorowa, miękka piłka z kolorowymi obrazkami pomaga w nauce kolorów, liczenia od 1 do 10 i alfabetu. Jest idealna do zabaw sportowych (rzucania, kopania, turlania) i jako przytulanka. „Rośnie” wraz z dzieckiem – może towarzyszyć mu na kolejnych etapach jego rozwoju. Dostępna jest w dwóch wersjach językowych – angielskiej i polskiej. W naszym konkursie do zdobycie jest wersja anglojęzyczna.
 
2x kocyk sensoryczny
Sensoryczny kocyk Patryk to pierwsza miękka zabawka, która rozwija emocjonalne przywiązanie. Przyjemny, delikatny materiał, nadaje się idealnie do przytulania. Elementy interaktywne takie jak choćby dzwonek w główce Patryka i różne struktury tkanin, pozwolą dziecku rozwinąć takie umiejętności jak motoryka duża, poczucie bezpieczeństwa czy troszczenie się o innych.
Redakcja poleca: Zabawa to poważna sprawa! [WIRTUALNE WARSZTATY]
Zabawki to nie tylko kolorowe i ładne przedmioty, którymi otaczasz swoje dziecko. To przede wszystkim narzędzia stymulujące prawidłowy rozwój. Jeśli są dobrze opracowane i dopasowane do wieku, nie musisz mieć ich wielu, a będą spełniać swoją funkcję w najlepszy możliwy sposób. Posłuchaj, jak i w jakich obszarach rozwija się małe dziecko oraz dowiedz się, które zabawki wspierają je w tej drodze!

Podziel się swoim wspomnieniem

W sumie 1 z 8 niezwykłych nagród może być twoja, albo raczej wasza! Nie ma bowiem wątpliwości, że skorzystacie z niej wspólnie z maluchem, kolekcjonując kolejne wspomnienia. Być może takie, do których twoje dziecko będzie chętnie wracać za kilka lat.
Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy i podzielisz się z nami wspomnieniem swojej ulubionej zabawy z dzieciństwa.
Czekamy!
 
Artykuł powstał z udziałem Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 12 głosy

Zobacz także

Popularne tematy