LEGO DUPLO samochodziki
fot. materiały prasowe LEGO DUPLO

Wielkie podróże małego człowieka! Odkrywaj świat z różnych perspektyw

Kto ma ochotę na wycieczkę – ręka do góry! Nic dziwnego, że w powietrzu pojawia się las dłoni. Złota polska jesień to idealny czas na rodzinną podróż. A jeśli pada? No cóż, wtedy spokojnie można udać się na wyprawę np. do salonu – tam, gdzie największy dywan.
LEGO DUPLO samochodziki
fot. materiały prasowe LEGO DUPLO

Wspieranie kreatywności jest niezwykle ważne od najmłodszych lat. Zarówno maluszkom, przedszkolakom, jak i rodzicom spodoba się zabawa zestawem LEGO® DUPLO® „Moje pierwsze samochodziki” przeznaczony dla maluszków już od 1,5 roku życia! Zabawa tym klasycznym zestawem z samochodami to świetny sposób, by rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zestaw rozbudzi także wyobraźnię i wspomoże naukę tworzenia i poruszania się.

Uwaga, pożar!

Ratunku, na drzewie został uwięziony kotek a budynek obok płonie. Trzeba natychmiast wysłać strażaków. I-o, i-o, już nadjeżdżają dzielni strażacy czerwonym wozem. Pożar ugaszony, kotek uratowany! Jak do tego doszło? Nie widział tego ani pan taksówkarz, ani kierowca śmieciarki, ani nawet przelatujący właśnie nad osiedlem pilot helikoptera. Może wy widzieliście co się stało?

„Moje pierwsze samochodziki” od LEGO DUPLO to zestaw klocków, z których możecie zbudować zabawkowy helikopter, taksówkę, śmieciarkę i wóz strażacki. Na początek. Później świetnym pomysłem będzie przemieszanie klocków i budowa własnych pojazdów. Klocki DUPLO są dwa razy większe od zwykłych klocków LEGO i zostały zaprojektowane tak, by pasowały do małych i jeszcze nieporadnych malutkich rączek.

Podróż do odległej krainy

Kiedy już ugasicie wszystkie pożary, wywieziecie śmieci i rozwieziecie do domu pasażerów, którzy zamówili taksówkę, możecie wybrać się w podróż w nieznane. Do tajemniczej i magicznej krainy, w której taksówki latają, a helikoptery pływają pod wodą. Albo do odległej galaktyki, w której królują nieznane nam pojazdy! Te właśnie, które sami zbudujecie wykorzystując dostępne w zestawie klocki. Oprócz czterech pojazdów w komplecie „Moje pierwsze samochodziki” znajduje się klocek z nadrukiem sygnalizacji świetlnej oraz klocki z nadrukami różnych okien, kierowców i pasażerów.

„Moje pierwsze samochodziki” to punkt wyjścia do niezwykłej wspólnej wyprawy. To nie tylko podróż przygotowanymi wcześniej trasami na drugi koniec dywanu. To też przestrzeń na rozbudzenie wyobraźni poprzez budowanie różnorodnych, kolorowych pojazdów. A późnej zabawa nimi, odgrywanie ról postaci podróżujących nowymi wynalazkami czy też wymyślanie dla nich nazw!

Granice wyobraźni

Nieskończone możliwości twórczej zabawy zestawami LEGO DUPLO rozwiną u Twojego malucha zdolność kreatywnego myślenia, pomogą rozwinąć umiejętności społeczne i emocjonalne a także koordynację wzrokowo-ruchową.
Zabawkowe samochodziki i ciężarówki to doskonały prezent dla maluchów i przedszkolaków!


Artykuł powstał z udziałem marki LEGO DUPLO

Zobacz także

Popularne tematy