Nestle karmienie butelką
fot. mat. promocyjne partnera

Znamy wyniki testu mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O! Będziesz zaskoczona!

Zobacz, jak wypadł wielki test mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Sprawdź, czy to mleko następne jest odpowiednie jako przejście po karmieniu piersią, czy smakowało maluchom i przede wszystkim – czy mamy polecają NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O innym mamom?
Nestle karmienie butelką
fot. mat. promocyjne partnera
Szukając produktów dla dziecka – od butelki do karmienia, aż po fotelik samochodowy – warto kierować się rekomendacją innych rodziców. Bo właśnie oni są najsurowszymi i najbardziej wymagającymi testerami! Dla swojego malucha szukają zawsze produktów najwyższej jakości. Podobnie sprawa ma się z wyborem mleka modyfikowanego. Oprócz opinii pediatry warto poznać też na jego temat zdanie innych mam oraz... jego małych użytkowników.

Dlatego przeprowadziliśmy test mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i poprosiliśmy mamy o podzielenie się swoimi opiniami na jego temat. Czy mleko było dobrze tolerowane przez brzuszek malucha? Czy polecają je innym rodzicom? Czy będą kontynuowały karmienie nim dziecka? Zobacz!

99% testujących mam* poleca NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O!

Testy mleka następnego zostały bardzo dobrze przyjęte przez mamy i ich pociechy!

Co myślą mamy, które wraz ze swoimi maluszkami wypróbowały mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O? Po pierwsze, warto podkreślić, że aż 98% testujących mam* uważa mleko następne NAN za odpowiednie po karmieniu piersią. To istotna informacja, ponieważ kiedy z różnych przyczyn mamy muszą zaprzestać karmienia swoim pokarmem, ważne jest dla nich bezproblemowe, łagodne przejście na mleko modyfikowane.

Nie możemy również zapomnieć o smaku mleka następnego – 97% dzieci, których mamy wzięły udział w teście*, akceptuje smak NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Mamy zauważyły też, że jest ono łagodne dla brzuszków ich dzieci, nie powoduje wzdęć, kolek czy zaparć. To znakomite potwierdzenie, że mleko następne spełnia oczekiwania rodziców!

„Dzięki niemu łagodnie przeszłam z karmienia piersią na mleko modyfikowane. Moje dziecko je polubiło i dobrze je toleruje.” (Joanna C., Maków Mazowiecki)

„Brzuszek mojego Michasia uległ poprawieniu, nie jest napięty,twardy, mojemu dziecku bardzo smakowało mleko, zmniejszyły się boleści brzuszka, dobre w smaku, wydajne, ładnie pachnie”. (Małgorzata G., Piotrków Trybunalski)

„Łagodny smak, wygodne opakowanie, dużo wartości odżywczych”. (Monika W., Skarżysko-Kamienna)

„Polecam to mleko wszystkim mamom, ponieważ zawiera odpowiednią ilość białka. Pozwoliło mi w łagodny sposób przejść z karmienia piersią na mleko następne, przy czym nie powodowało boleści brzuszka. Najbardziej obawiałam się zaparć, na szczęście przy mleku NAN OPTIPRO Plus 2 nie mieliśmy takiego problemu”. (Natalia M., Trzeszczany)

„Od kiedy wróciłam do pracy musiałam przejść z moim dzieckiem na karmienie mieszane. Stosowaliśmy różne mleka modyfikowane jednak po jednych były kolki, po innych biegunka. Odkąd przeszliśmy na mleko NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O córka jest spokojna, brzuszek ją nie boli, kupki normalne i regularne. Córka dobrze toleruje mleko. Zero dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Żałuję, że wcześniej nie wypróbowałam NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O.(Katarzyna B., Grajewo)

„Mleko jest smaczne i sycące. Córka nie ma po nim kolek, bólów brzucha, ani uczuleń. Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O pozostanie z nami na długo”. (Michał B., Kolonia Lisowice)
 

Co więcej, mamy są szczególnie zadowolone ze składu mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O jedyne takie mleko następne. Zawiera oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym. W jego skład wchodzi wysokiej jakości białko OPTIPRO®, bakterie L. reuteri, DHA* oraz immunoskładniki (cynk*, żelazo*, witamina A* i C*). Opinie mam pokazują, że maluszki bez problemu akceptują nową, unikalną recepturę mleka następnego.**

„Ma bardzo dobry skład i dobrą cenę. Do tego praktyczne opakowanie”. (Klaudia W., Rumia)

„Mleko bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie nie tworząc grudek, nie pieni się jak inne mm. A co najważniejsze bardzo dobrze jest tolerowane przez dzieci. Nie ma żadnych problemów z brzuszkiem. Córka uwielbia pić to mleczko. Super jakość produktu”. (Justyna W., Katowice)

„Mleko Nan Optipro Plus 2 HM-O ma fantastyczny skład, wyeliminowano olej palmowy!!! Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś nie może karmić piersią, to wybór tego mleka jest strzałem w 10!”. (Milena N., Janowiec)

„Posiada wiele cennych składników, które wspierają rozwój i odporność mojego dziecka”. (Katarzyna W., Kusowo)

Cena mleka następnego zdaniem aż 92% rodziców* jest adekwatna do całości.

„Jest fantastyczne i w dodatku w bardzo dobrej cenie, pojemności i jakości — brzuszek maleństwa i samo maleństwo jest bardzo zadowolone, zdecydowanie polecę to mleko!”. (Sylwia A., Filipów)

NAN 2 – marka, która wzbudza zaufanie

Mamy testujące mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O podkreślały też, że mają do marki duże zaufanie. Ponad 99% z nich* deklaruje, że ich zdaniem to produkt najwyższej jakości.

Wysoka jakość produktu i zawarte w nim składniki w 100% dbają o prawidłowy rozwój mojego maluszka. Mleczko wypijane jest ze smakiem”. (Monika P., Zabrze)

„Dbanie o zdrowie i dobro dziecka powinno być priorytetem wszystkich mam, a to mleczko spełnia wszystkie swoje zadania”. (Katarzyna Z., Bydgoszcz)

Rodzice, którzy wypróbowali mleko następne odpowiadali również, że to nie koniec przygody ich dzieci z marką NAN 2. Kiedy maluszek skończy 12 miesięcy, aż 93% z nich* będzie kontynuować karmienie mlekiem modyfikowanym NAN OPTIPRO Plus 3.


* Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 764 użytkowników serwisu Mamotoja.pl w grudniu 2018r.
**
Zawartość zgodnie z przepisami prawa.

Zobacz także

Popularne tematy