• Dodano 49,470 produktów
 • Napisano 190,466 opinii
 • 167,392 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Konkurs HIT MamoToJa

Konkurs HIT Najlepsze dla dziecka organizowany jest od 1997 r. przez magazyn "Mamo, To Ja". Do 2015 r. produkty, które zasługiwały na miano tych najlepszych, wybierali jurorzy – znani rodzice oraz eksperci, którzy na co dzień zajmują się pielęgnacją i leczeniem dzieci. Od 2016 r. wybór produktów oddaliśmy w ręce rodziców, którzy w imieniu swoim i swoich dzieci zamieszczają opinie w katalogu produktów Bangla.pl. W 2018 r. wyboru produktów również dokonali rodzice - zamieszczając recenzje produktów w Bangli, która jest częścią MamoToJa.pl.

Nagrody

 • HIT MAM - nagroda specjalna

  Razem z wami wybieramy ulubiony produkt rodziców 2018. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, wyniki ogłosimy 31 marca!

 • HIT Najlepsze Dla Dziecka

  Wyróżniamy produkty, które w naszym katalogu otrzymały minimum 20 opinii i średnią ocen nie mniejszą niż 4,0. Spośród wszystkich produktów, które spełniły te warunki, jury (w skład którego wchodzą przedstawiciele redakcji) wyłania laureatów w następujących kategoriach: Mleko następne, Kaszki dla dzieci, Witaminy dla dzieci, Zabawki interaktywne, Zabawki kreatywne, Zdrowie dziecka, Pieluchy, Laktatory, Kremy dla dzieci, Otulacze, Klocki, Dom i rodzina, Chusteczki dla niemowląt, Szampony dla dzieci, Emolienty.

 • TOP Recenzentka

  Specjalne wyróżnienie przyznamy najaktywniejszej recenzentce, która w 2018 roku dodała najwięcej opinii w Katalogu produktów Bangla.pl.

 • Idea Przyjazna Dziecku

  Specjalne wyróżnienie w kategorii IDEA PRZYJAZNA DZIECKU przyznamy za ciekawą inicjatywę na rzecz najmłodszych.