• Dodano 49,181 produktów
 • Napisano 189,426 opinii
 • 163,780 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Konkurs HIT MamoToJa

Konkurs HIT Najlepsze dla dziecka organizowany jest od 1997 r. przez magazyn "Mamo, To Ja". Do 2015 r. produkty, które zasługiwały na miano tych najlepszych, wybierali jurorzy – znani rodzice oraz eksperci, którzy na co dzień zajmują się pielęgnacją i leczeniem dzieci. Od 2016 r. wybór produktów oddaliśmy w ręce rodziców, którzy w imieniu swoim i swoich dzieci zamieszczają opinie w katalogu produktów Bangla.pl. W 2018 r. wyboru produktów również dokonali rodzice - zamieszczając recenzje produktów w Bangli, która jest częścią MamoToJa.pl.

Nagrody

 • HIT MAM - nagroda specjalna

  Pomóż nam wybrać ulubiony produkt rodziców 2018 - liczy się jakość, niezawodność i wasze opinie. Zagłosuj na swojego faworyta, odpowiedz na krótkie pytanie i wygraj! Głosowanie trwa do 20 marca!

 • HIT Najlepsze Dla Dziecka

  Wyróżniamy produkty, które w naszym katalogu otrzymały minimum 20 opinii i średnią ocen nie mniejszą niż 4,0. Spośród wszystkich produktów, które spełniły te warunki, jury (w skład którego wchodzą przedstawiciele redakcji) wyłania laureatów w następujących kategoriach: Mleko następne, Kaszki i kleiki dla dzieci, Witaminy i minerały, Zabawki interaktywne, Zabawki kreatywne, Zdrowie dziecka, Pieluchy, Laktatory, Kremy dla dzieci, Otulacze, Klocki, Dom i rodzina, Chusteczki nawilżane, Szampony dla dzieci, Emolienty.

 • TOP Recenzentka

  Specjalne wyróżnienie przyznamy najaktywniejszej recenzentce, która w 2018 roku dodała najwięcej opinii w Katalogu produktów Bangla.pl.

 • Idea Przyjazna Dziecku

  Specjalne wyróżnienie w kategorii IDEA PRZYJAZNA DZIECKU przyznamy za ciekawą inicjatywę na rzecz najmłodszych.