Tak widowiskowego porodu nikt się nie spodziewał! To jedno z najlepszych zdjęć z porodu, jakie widzieliśmy. Fotografce Beth Farnsworth udało się uchwycić na zdjęciach naprawdę wyjątkową chwilę. Zobaczcie sami!

Reklama

Niecodzienny poród na zdjęciach

"Najbardziej interesująca w tym porodzie była cisza. Naprawdę! Ona miała w sobie tyle siły i była tak skoncentrowana, że prawie nie wydawała dźwięków" – powiedziała w rozmowie z Kidspot fotografka Elizabeth Farnsworth. Poród w kompletnej ciszy? Brzmi niewiarygodnie! To jednak niejedyny powód, dla którego ten poród jest tak wyjątkowy.

Kolejnym powodem jest... pozycja, którą wybrała rodząca, szczególnie pomocna w fazie przejściowej porodu. Lekarz przyjmujący poród zgodził się, aby kobieta rodziła klęcząc, jednak nie spodziewał się, że ten poród będzie TAK wyglądał. "Jak możecie sobie wyobrazić, to było naprawdę głośne tryśnięcie, kiedy pojawiła się główka dziecka i pękł pęcherz płodowy" – powiedziała Beth.

Zobaczcie zdjęcia:

Musicie przyznać, że te zdjęcia zapierają dech! Zwróćcie uwagę na pielęgniarkę stojącą z tyłu – ten wyraz twarzy wyraża więcej niż słowa!

Zobacz także

Jesteśmy pod wrażeniem, że fotografce udało się uchwycić ten moment na zdjęciach. Przyznajcie, to niezwykłe, do czego zdolne jest kobiece ciało! Gratulujemy młodej mamie, zasługuje na brawa. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Beth Farnsworth, zajrzyjcie na jej konta na Facebooku i Instagramie. oraz na jej stronę internetową. Naprawdę warto!

Podobają wam się te zdjęcia? Jesteśmy ciekawi, co nich myślicie!

Czytaj także:

Reklama

Źródło: Elizabeth Farnsworth Photography, kidspot.com.au

Reklama
Reklama
Reklama