Jesteś w ciąży? Zatem Dzień Matki i Dzień Dziecka to twoje święta! I z tej okazji Philips AVENT, marka polecana przez mamy na całym świecie, zaprasza cię i wszystkie przyszłe mamy na wspólne świętowanie do Philips House.

Reklama

Będzie to okazja, żeby poznać inne mamy, które tak jak ty przygotowują się do narodzin dziecka, ale także by porozmawiać ze specjalistami. Na spotkanie oprócz specjalistów Philips AVENT zostaną zaproszone położne oraz konsultantki laktacyjne, które wszystkim chętnym udzielą bezpłatnych porad i pomogą przygotować się do tego szczególnego momentu w życiu kobiety.

We współpracy z Philips Healthcare, Philips Avent przygotował też możliwość wykonania badania USG przeprowadzonego przez lekarza ginekologa-położnika, gdyż Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej. Niespodzianką dla mam, które nie mogą doczekać się, by zobaczyć ruchy i uśmiechy czy grymasy malca, będzie też rewolucyjne badanie USG 4D, które pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony. Możesz więc zrobić sobie prezent na Dzień Matki i już teraz zobaczyć, jak twoja pociecha się do tiebie uśmiecha! Zdjęcia z USG 4D będą też wyjątkową pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka.

Mamy, które w związku z ograniczeniem czasowym, nie zdążą poddać się badaniu, otrzymają miły upominek, a wszystkie panie mogą liczyć na mini-wyprawkę od Philips Avent.

Przyszłe mamy Philips Avent zaprasza do wspólnego świętowania 29 maja 2014 r., w godz. 10.00-16.00, do siedziby Philips – w Aleje Jerozolimskie 195B w Warszawie.

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama