GRY
 
 

Jak być fajnym tatą i nie zwariować? Podpowiada Modny Tata!

Moment, w którym mężczyzna zostaje ojcem, jest absolutnie wyjątkowy. Co zrobić, by być fajnym i szczęśliwym ojcem, a przy tym nie zwariować? Na to pytanie odpowiada Michał Będźmirowski w swojej nowej książce. Polecamy!

modny tata
fot. Wiktor Ryński
Najpierw 9 miesięcy niecierpliwego wyczekiwania, a potem ten niezwykły moment. Właśnie zostałeś ojcem! Szczęście, szok, duma, ale i strach - czy podołasz tej najtrudniejszej w twoim życiu roli? Jakim ojcem być? Jak wychować szczęśliwe dziecko, a przy tym samemu być szczęśliwym tatą? I jak przy tym wszystkim nie zwariować? Na te wszystkie pytania pomoże wam odpowiedzieć Michał Będźmirowski (Modny Tata) w swojej książce "Jak być fajnym tatą i nie zwariować?". Polecamy wszystkim ojcom!
 

fot. Wiktor Ryński

Bądź supertatą!

Jak być fajnym tatą i nie zwariować to pozycja obowiązkowa dla każdego mężczyzny, dla którego „tacierzyństwo” jest doświadczeniem świeżym lub dopiero oczekiwanym – podszytym radością, wątpliwościami lub lękiem. Świadomym bardziej lub mniej. To zbiór subiektywnych wskazówek z przymrużeniem oka, jak się odnaleźć na początku nowej życiowej drogi.
 
fot. Wiktor Ryński

"Zamierzam dowieść na własnym przykładzie, że bycie ojcem to najlepsze, co może spotkać mężczyznę. To poczucie spełnienia, którego nic nie jest w stanie zastąpić, to nieustanne patrzenie na cud, na doskonały kawałek samego siebie. I chciałbym wykazać, że można cieszyć się tym nowym życiem bez rezygnacji z własnych zainteresowań czy rozwoju" - mówi Michał Będźmirowski.
Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej możesz skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

Książka będzie dostępna od 16 marca na HitSalonik.pl. Już teraz możesz obejrzeć zapowiedź książki.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (11 ocen)

3.6
Więcej:
Doładuj
Przeładuj