Marko myszka coco mali odkrywcy
materiały prasowe
Gry i zabawy

Za co najbardziej lubisz zabawki interaktywne? Odpowiedz i odbierz niezwykłą nagrodę!

Zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale również uczą i wszechstronnie rozwijają. Zabawki interaktywne, bo o nich mowa, stymulują zmysły, uczą pierwszych słów, pozwalają rozumieć związki przyczynowo-skutkowe, a do tego można się nimi bawić na wiele sposobów. Chcesz wygrać interaktywną zabawkę Tiny Love Wonder Buddies? Już teraz weź udział w konkursie!

Mali Odkrywcy od Tiny Love – Leonadro, Thomas i Coco – to wyjątkowe zabawki, które pokocha każdy maluch. Wielokrotnie nagradzane, z inteligentnymi czujnikami, reagują na to, co robi z nimi dziecko. Właśnie dzięki temu doskonali ono różne umiejętności, zdobywa wiedzę o świecie, a także wszechstronnie się rozwija. To idealne zabawki dla dzieci, które skończyły rok. Wszystkie mieszczą się doskonale w rączce, sprawiając, że mnóstwo maluchów od pierwszych chwil traktuje zabawkę Wonder Buddies jak swojego ulubieńca.

Wygraj zabawkę interaktywną Wonder Buddies. Weź udział w konkursie!

Zabawki Mali Odkrywcy od Tiny Love umożliwiają maluchom naukę wielu umiejętności. Lew, myszka i królik wyposażone są w 7 rozwijających zabaw:

  • „Schowaj mnie, żeby pobawić się w a ku-ku”
  • „Połaskocz mnie i spraw, by moje serce świeciło”
  • „Nakarm mnie i słuchaj, jak chrupię”
  • „Skacz ze mną, żeby usłyszeć dźwięki mojego skakania”
  • „Dotknij mojego noska, by sprawić, że kichnę”
  • „Połóż mnie do snu, aby usłyszeć, jak chrapię”
  • „Potrząśnij mną, aby usłyszeć, jak się chwieję”


Właśnie dlatego zwierzątka stymulują kilka zmysłów jednocześnie, wszechstronnie rozwijają, a przy tym pozwalają świetnie się nimi bawić. W serii zabawek znajduje się:

  • Lew Leonardo – nazwany tak na cześć Leonarda Da Vinci, wszechstronnie utalentowanego artysty. Warto pamiętać, że był on nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale również inżynierem, wynalazcą i filozofem.

Marko mali Odkrywcy Lew Leonardo
materiały prasowe

  • Królik Thomas – zawdzięczający swoje imię genialnemu wynalazcy – samoukowi Thomasowi Edisonowi. To właśnie on wynalazł m.in. fonograf, kamerę filmową rejestrującą dźwięk oraz silnik prądu stałego.

Marko Tiny Love Mali Odkrywcy króliczek Thomas
materiały prasowe

  • Myszka Coco – zawdzięcza swoje imię kreatywnej projektantce Coco Chanel. Dzięki jej rewolucyjnym projektom kobiety przestały nosić m.in. niewygodne, ciężkie suknie, a zaczęły nosić modną i uniwersalną odzież.

Marko myszka coco mali odkrywcy
materiały prasowe

Do każdej z zabawek dołączono 7 bezpłatnych kart rozwojowych ze wskazówkami dotyczącymi nauki i zabawy, które nie tylko pozwalają rodzicom w pełni zrozumieć wartość  rozwojową poszczególnych zabaw, ale także są inspiracją do wielu kolejnych.

W naszym konkursie do rozdania mamy 3 nagrody. Każdy zwycięzca otrzyma od nas jedną zabawkę interaktywną Wonder Buddies – Myszkę Coco.

Chcesz wygrać jedną z trzech nagród? Weź udział w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe:

Materiał powstał z udziałem marki Tiny Love

pokrzywka u niemowlaka
Adobe Stock
Zdrowie
Pokrzywka u dziecka: co ją wywołuje, jak leczyć zmiany na skórze?
Pokrzywka u dziecka to swędzące zmiany skórne podobne do oparzenia pokrzywą. Pokrzywkę wywołują różne czynniki: alergie, wirusy, bakterie, pasożyty i inne. W pozbyciu się wysypki mogą pomóc domowe sposoby, jednak zwykle należy udać się do lekarza, który przepisze odpowiednie leki.

Pokrzywkę u dziecka może wywołać alergia , wirus , grzyb lub pasożyt . Zdarza się również, że wysypka pojawia się jako niepożądany odczyn poszczepienny lub wskutek bakteryjnego nadkażenia skóry. Pokrzywka przypomina bąble podobne do zmian powstających po ukłuciu owada lub po dotknięciu pokrzywą (stąd nazwa). Taką reakcję fachowo nazywa się wysiewem swędzących rumieniowo-obrzękowych zmian skórnych i bąblami pokrzywkowymi. Spis treści: Pokrzywka u dziecka: czy jest niebezpieczna Przyczyny pokrzywki u dzieci Jak wygląda pokrzywka u dziecka (zdjęcia) Rodzaje pokrzywki u dzieci Objawy przy pokrzywce u dziecka Pokrzywka u dzieci a objawy Covid-19 Co robić, kiedy dziecko ma pokrzywkę? Leczenie pokrzywki   Czy pokrzywka u dziecka jest niebezpieczna? Sama pokrzywka, jako zmiana skórna, nie jest niebezpieczna dla dziecka. Niekiedy jednak może mieć charakter ostry . Dochodzi wtedy do wystąpienia dodatkowych objawów: obrzęku gardła, języka, czy krtani, co może prowadzić do problemów z oddychaniem – konieczne może być udzielenie dziecku pomocy w szpitalu . Nie każda pokrzywka kończy się leczeniem szpitalnym. Wszystko zależy od wieku pacjenta, stopnia nasilenia choroby, a także wystąpienia innych objawów. Jeżeli jednak objawom towarzyszy obrzęk naczynioruchowy (na języku, w krtani), należy natychmiast udać się do lekarza, który przepisze dziecku leki przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Spa - Akademia Młodych Rodziców Pokrzywka u dzieci nie jest zaraźliwa . Żadna z jej form – ani ostra (która utrzymuje się do 6 tygodni), ani przewlekła (powyżej 6 tygodni), ani nawracająca (utrzymuje się ponad 6 tygodni, a po jakimś czasie powraca) – nie zagraża innym dzieciom i osobom dorosłym, z którymi dziecko ma kontakt. Przyczyny pokrzywki u dzieci...

Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla córki. Drogi, ale niektóre celebrytki wydawały więcej
Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Aktualności
Agnieszka Kaczorowska pokazała wózek dla córki. Drogi, ale niektóre celebrytki wydawały więcej
Agnieszka Kaczorowska pokazała już pokój małej córeczki, teraz przyszedł czas na wózek. Tancerka wybrała klasyczny i elegancki model. Nie był tani, ale niektóre celebrytki wydały na wózki nawet kilka razy tyle!

Gwiazda nie zwalnia tempa po porodzie. Od kiedy Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córkę, Gabrysię, wciąż chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Ostatnio wybrała się na rodzinny spacer z mężem i dziećmi. Przy okazji pochwaliła się, w jakim wózku wozi Gabrysię.  Agnieszka Kaczorowska wybrała klasyczny model wózka Na InstaStories aktorki mogliśmy zobaczyć, jak wygląda jego składanie. Zajął się tym jej mąż, Maciej Pela, a pomagała mu w tym starsza córka. Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na klasyczny i elegancki wózek Shom Elegance by Roberto Verino. Wybrała beżowo-czarny model z brązowymi skórzanymi elementami i wstawkami.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝑨𝒈𝒏𝒊𝒆𝒔𝒛𝒌𝒂 𝑲𝒂𝒄𝒛𝒐𝒓𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂-𝑷𝒆𝒍𝒂 (@agakaczor) Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, którą poleciła aktorka, wózek kosztuje około 3,6 tysiąca złotych. Nie jest tani, ale i tak wypada dość skromnie wśród wielu celebrytów. Niektóre wózki potrafią kosztować tyle, co samochód. Anna Lewandowska zdecydowała się na model wart 7, Marina Łuczenko-Szczęsna 10, a Natalia Siwiec i Ania Starmach 15 tysięcy złotych. Rekordzistką jest Izabela Janachowska, która wybrała wózek za 20 tysięcy złotych !      Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami dwa lata temu. Wówczas na świat przyszła Emilka. Aktorka nie tylko opowiada o macierzyństwie w swoich mediach społecznościowych, ale też publikuje rozmowy ze specjalistami na Youtubie.  Zobacz też:   Agnieszka...

Kobieta, która rodzi w samochodzie
Adobe Stock, fabianaponzi
Prawdziwe historie
„Gdy odeszły mi wody byłam całkiem sama. Mąż wolał pracować niż być z ciężarną żoną. Prawie urodziłam w taksówce"
„Poczułam się dziwie, jakbym znowu miała 5 lat i nie zdążyła do łazienki. Spojrzałam w dół, na nogi, po których... coś ciekło. Rany! Na dworze wciąż wybuchały petardy, niebo rozświetlały sztuczne ognie, a ja nigdy nie czułam się bardziej samotna i nieszczęśliwa

Już gotowa do wyjścia ostatnim spojrzeniem obejmuję szwedzki stół w salonie. Napracowałam się, ale warto było. Półmiski i patery prezentują się smakowicie. Powinno starczyć wyżerki. O napoje zadbał już sam gospodarz przyjęcia. Raczej na samej coli się nie skończy. Przecież synek ma aż dwie okazje do świętowania: sylwestra i osiemnastkę. Zerkam na niego. Denerwuje się nieco, bo zbytnio się ociągam.   – Misiu, zaraz zniknę z horyzontu, ale obiecaj, że poznam dom po powrocie i nie dojdzie do żadnych skandalicznych ekscesów w stylu...   – Dżizas, mamo! – wywraca oczami. – Nie mów do mnie Misiu, zwłaszcza przy ludziach, błagam! I za kogo ty mnie masz? Ile razy mam ci obiecywać, że nie rozniosę chaty? Też tu mieszkam. Moi znajomi to nie jakaś banda degeneratów. Zostawałem już sam, przypominam, nawet na parę dni, i nic się nie stało. Tak w ogóle, mamo, to jestem już... du-ży! Regularnie się golę, a za kilka godzin oficjalnie stanę się dorosły.   – Niby tak... – wzdycham.  Boże, jak ten czas przeleciał. Wydaje się, jakby to było wczoraj. Nie planowaliśmy tak wcześnie zostać rodzicami Potężny skurcz dopadł mnie krótko przed północą. Sąsiedztwo wokół balowało, szampany mroziły się w gotowości, odliczano minuty do Nowego Roku, a ja zwijałam się z bólu. Termin miałam wyznaczony na dziesiątego stycznia i dotąd nic nie zapowiadało, by maleństwu spieszyło się na świat. Pierworódki raczej się spóźniają, twierdził lekarz. Więc co to niby było – wzdęcie?! Poprzednie nieregularne skurcze mogłam wziąć za niestrawność, wszak brakowało mi doświadczenia, ale ten...? Boże, jak nic się zaczęło! Akurat teraz, kiedy byłam sama. No pewnie! Bo niby dlaczego miałabym rodzić jak człowiek, bezpiecznie, spokojnie, o czasie, otoczona troską i miłością? Zwłaszcza, hm, z troską i miłością...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj