Materiał Partnera
Dzielnica Smaku Dzielnica Dotyku Dzielnica Zapachu Dzielnica Wzroku Dzielnica Słuchu Dzielnica Niespodzianek Dzielnica Spotkań Miasteczko Zmysłów
Cieszy każdy ze zmysłów… i nie tylko! 5 nieoczywistych powodów, dla których kochamy Kinder Niespodziankę [WIDEO]
Nie ma chyba osoby, która nie znałaby czekoladowego jajka z niespodzianką. Smakołyk wymyślony prawie pół wieku temu, w Polsce pojawił się po raz pierwszy w 1993 roku i od razu zyskał sympatię kilku pokoleń konsumentów. Ale… Kinder Niespodzianka to nie tylko czekolada i zabawka.
Smakuje wyjątkowo, pachnie niezwykle przyjemnie, każdy z nas potrząsa opakowaniem, żeby posłuchać, co jest w środku, a następnie otwiera, dotyka i ogląda zabawkę.

Oprócz tego jednak, że słodycz cieszy każdy z naszych zmysłów, jest więcej powodów, dla których Kinder Niespodziankę kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Jakie? Oto 5 z nich!

1. Uczy dzieci cieszyć się z drobiazgów

My, dorośli, uwielbiamy sprawiać dzieciom radość. Nie ma jednak potrzeby każdorazowo obdarowywać malucha dużymi i drogimi upominkami.
Dziecko cieszy się przede wszystkim z tego, że jest z nami blisko, że się do nas przytula i z nami bawi. Dlatego nie doradzam każdorazowo przynosić dziecku dużych prezentów. Wystarczy uśmiech, buziak, duuuuży przytulas i jakiś drobiazgmówi psycholog, Dorota Zawadzka.

2. Jest niespodzianką – czy ktoś ich nie lubi?

Nigdy nie wiemy, jaka zabawka czeka na nas w środku. Element zaskoczenia jest tym, co chyba fascynuje każdego z nas.

3. Zabawki są różnorodne i uniwersalne

Niezależnie od tego, co znajduje się w środku, zabawki pozwalają na realizację różnych scenariuszy zabaw i… wplatanie postaci z Kinder Niespodzianek do innych aktywności. Niespodzianki mogą być widownią podczas naszych występów, towarzyszyć pluszakom podczas zabawy w przedszkole, czy zamieszkać w krainie zbudowanej z klocków.
Zabawki pomagają nam przegadać z dzieckiem wiele codziennych sytuacji – takich, które mogą być dla malucha trudne. Wielu malcom łatwiej mówić o swoich problemach głosem trzymanej w ręku żyrafy niż swoim tłumaczy psycholog, Dorota Zawadzka.

4. Sprawdzi się jako upominek

Zwłaszcza gdy udajemy się w odwiedziny do domu, w którym jest dziecko, lubimy mieć jakiś drobiazg dla malucha. Nikt z nas nie przepada za odwiedzinami z tzw. pustą ręką.

5. To coś więcej niż zabawka i czekolada

Aplikacja ApplayDu poprzez rozszerzoną rzeczywistość przenosi użytkowników do zabawnego świata wyobraźni, w którym królują ożywione zabawki z Kinder Niespodzianki.

Zaproponowane w aplikacji gry, występujące w nich postacie i prezentowane opowieści są przemyślane i zbudowane tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci i stymulować ich zdolność do uczenia się nowych rzeczy.

Więcej na temat aplikacji ApplayDu możecie przeczytać  >>> TUTAJ
 
A wy – za co kochacie Kinder Niespodziankę?Artykuł powstał z udziałem marki KINDER Niespodzianka