Dołącz do Klubu Rodzica Recenzenta – testuj nowości rynkowe dla dzieci i rodziców!
Testowanie produktów dla dzieci to same korzyści – macie darmowy dostęp do najnowszych gadżetów, możecie sami wyrobić sobie opinię o nich i – dzięki podzieleniu się swoją oceną – pomóc innym rodzicom podejmować mądre decyzje zakupowe. Jeśli więc należycie do rodziców, którzy kochają nowości, to właśnie z myślą o was stworzyliśmy Klub Rodzica Recenzenta. To miejsce, w którym młode mamy i ojcowie otrzymują za darmo produkty do testów – nowości rynkowe od znanych marek – które, oczywiście, mogą po ocenie zachować. Dołączcie do elitarnego Klubu Rodzica Recenzenta! 
Teraz testujemy
Zobacz, co rodzice z Klubu Rodzica Recenzenta aktualnie testują – wkrótce poznasz ich opinie na temat wypróbowanych produktów
Laureaci
Pieluszki Pampers Premium Care
Recenzentki na Instagramie
Najciekawsze i najpiękniejsze, inspirujące zdjęcia testowanych produktów z Instagramów Recenzentek - opatrzone hasztagiem #klubrodzicarecenzenta
 
Dołącz do Klubu Rodzica Recenzenta i testuj produkty dla dziecka i rodziny zupełnie za darmo!
2 000 000
użytkowników miesięcznie
49 000
produktów w katalogu
19 000
autentycznych opinii
Dołączam do Klubu
Zakończone testy
Sprawdź opinie o przetestowanych kosmetykach, dowiedz się czy zachwyciły Wizażanki i przeczytaj najciekawsze recenzje
Wyniki
Rodzice przetestowali kosmetyki ziajka do delikatnej skóry dziecka
Wyniki
Wyjątkowe zabawki z serii Little Smoby
Wyniki
Kuracja dermatologiczna ziaja med do pielęgnacji skóry z AZS
Wyniki
Słoneczne produkty ziajka
Pytania i odpowiedzi
Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania o Klub Rodzica Recenzenta Mamo, to ja i odpowiedzieliśmy na nie.
Dlaczego warto dołączyć do Klubu Rodzica Recenzenta mamo, to ja?

Rejestrując się w Klubie masz szansę za darmo testować ciekawe produkty dla dzieci i rodziny - kosmetyki, zabawki, suplementy, akcesoria i wiele innych. Twoja szczera i rzetelna opinia o przetestowanych produktach pomoże rodzicom takim, jak Ty podjąć właściwą decyzję podczas zakupów!

Chcę dołączyć do Klubu. Jak to zrobić?

Zarejestruj się na stronie https://mamotoja.pl/klub-rodzica-recenzenta.html albo od razu zgłoś się do konkretnego testowania - przed wypełnieniem ankiety zgłoszeniowej poprosimy Cię o dołączenie do Klubu. Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych – to niezbędne, abyśmy mogli bez przeszkód do Ciebie pisać i wysyłać Ci produkty do testowania!

Czy członkowie Klubu mają swoją grupę na Facebooku?

Tak, istnieje grupa Klubu Rodzica Recenzenta Mamo, to ja na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/groups/babyonlineBRT/. Czekamy tam na Ciebie, dołącz koniecznie!

Gdzie pojawiają się informacje o nowych testach?

Zaproszenie do udziału w nowym testowaniu jest wysyłane mailem do wszystkich użytkowników zarejestrowanych w Klubie Rodzica Recenzenta. Dodatkowo informacja o starcie nowego testu pojawia się na grupie Klubu na Facebooku oraz na profilach Mamo, to ja na Facebooku i Instagramie.

Czy muszę płacić za testowane produkty?

Nie, testowanie w Klubie Rodzica Recenzenta Mamo, to ja jest bezpłatne i nigdy nie poprosimy Cię o pokrycie jakichkolwiek kosztów.

Kto płaci za przesyłkę z produktem do testowania?

Koszt przesyłki jest zawsze po naszej stronie.

Czy muszę zwracać testowane produkty?

Absolutnie nie! W chwili otrzymania produktu staje się on Twoją własnością. Nie prosimy o jego zwrot, zależy nam jedynie na Twojej szczerej opinii po teście.

Nie mieszkam w Polsce. Czy mogę brać udział w testowaniach w klubie?

Niestety nie. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie szybko dostarczyć przesyłki za granicę, a akcje testowania zwykle mają ograniczony czasem harmonogram.

Do jakiego wieku dziecka można zgłosić się do testów w Klubie Rodzica Recenzenta Mamo, to ja?

Wszystko zależy od przeznaczenia i ewentualnych ograniczeń wiekowych testowanego produktu. W Klubie testujemy bardzo różne produkty (smoczki, mleka, zabawki, kosmetyki, akcesoria itp.) przeznaczone dla dzieci już od pierwszego dnia życia do wieku przedszkolnego.

Czy w Klubie przewidziane są testy dla kobiet w ciąży.

Tak, zachęcamy do rejestracji w Klubie również kobiety, które dopiero spodziewają się dziecka. Poza produktami przeznaczonymi dla kobiet w ciąży będą mogły być na bieżąco z nowymi testami produktów, które mogą być stosowane u dzieci już od pierwszego dnia życia.

Czy do Klubu może się zapisać zarówno mama, jak i tata?

Oczywiście! Czekamy nie tylko na mamy, ale także na chętnych do testowania nowości rynkowych tatusiów ☺

Wciąż mam pytania na temat Klubu Rodzica Recenzenta Mamo, to ja. Gdzie mogę je zadać?

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Klubu Rodzica Recenzenta wystarczy napisać wiadomość na adres klubrodzica@burdamedia.pl. Można też je zadać na grupie Klubu na Facebooku.