Koncepcja modularna iZi Modular to praktyczna propozycja dla rodziców, którzy często zmieniają samochody i wożą nimi dziecko. Podróże z mamą, tatą, babcią będą łatwiejsze, jeśli w każdym samochodzie zamontujesz bazę ISOfix iZi Modular i-Size, a dziecięcy fotelik będziecie po prostu przenosić pomiędzy nimi. W dodatku taka baza posłuży maluchowi od urodzenia aż do ok. 4. roku życia!

Reklama

Koncepcja BeSafe iZi Modular: jedna baza + dwa kompatybilne foteliki

Bezpieczeństwo i wygoda to najważniejsze zasady podróżowania z dzieckiem. Ale co zrobić, jeśli w rodzinie jest kilka samochodów i za każdym razem trzeba w nich na nowo montować fotelik? To uciążliwe, zwłaszcza jeśli dziecko jest malutkie i łatwo się wybudza, a przypinanie fotelika sprawia rodzicom trudności. Podobne problemy pojawiają się, gdy wychodzicie z samochodu na zakupy i przekładacie śpiące dziecko z fotelika do wózka. O ile wygodniej byłoby zaledwie jednym kliknięciem wpinać i wypinać fotelik z zamontowanej na stałe bazy? Albo szybko wpinać fotelik na adaptery na stelażu wózka? Właśnie takie rozwiązanie umożliwia baza ISOfix iZi Modular i-Size i kompatybilne z nią foteliki BeSafe.

BeSafe iZi Go Modular
mat. prasowe

Wygodna i przyjemna podróż z niemowlakiem i starszakiem

Koncepcja modularna iZi Modular to baza ISOfix iZi Modular i-Size i pasujące do niej foteliki samochodowe: fotelik dla niemowlaka iZi Go Modular i-Size oraz fotelik dla malucha iZi Modular i-Size. Ten pierwszy przeznaczony jest dla noworodków i niemowląt do 12. miesiąca życia. Z drugiego mogą korzystać maluchy aż do 4 lat (105 cm wzrostu). Wystarczy więc, że zamontujesz bazy ISOfix we wszystkich rodzinnych samochodach, a przez kolejne lata fotelik dziecka będziesz instalować w nich za pomocą jednego kliknięcia!

Tylko teraz kupując fotelik dla niemowlaka (BeSafe iZi Go Modular) oraz fotelik dla malucha (BeSafe iZi Modular), kompatybilną bazę ISOfix iZi Modular o wartości ok. 908 zł otrzymasz za 1 zł!

besafe izi modular
mat. prasowe

Co wyróżnia foteliki samochodowe BeSafe?

Fotelik BeSafe iZi Go Modular i-Size: najlepsza ochrona dla niemowlaka

Unikalne połączenie wysokiego bezpieczeństwa, najlepszych materiałów, komfortowych wkładek i innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że fotelik iZi Go Modular jest komfortowy i przystosowany dla twojego dziecka.

Zobacz także
  • Fotelik posiada 5-punktową uprząż wewnętrzną, która zapewnia najlepszą ochronę i przytrzymanie dziecka zarówno w przypadku uderzenia czołowego jak i bocznego.
  • Pianka EPS ma za zadanie przejąć siły wypadkowe, dlatego tak ważne jest, aby w foteliku dla niemowlaka, w którym przewozimy małą, kruchą istotkę, znajdowały się one wewnątrz całej skorupy fotelika, a nie tylko w kilku newralgicznych miejscach.
  • Dodatkowa ochrona boczna w postaci "kostki" SIP+, wewnątrz której znajduje się pianka EPS, pochłania 20% więcej sił uderzenia bocznego. Mocuje się ją na boku fotelika od strony drzwi, by to ona jako pierwsza przejęła siły wypadku.
  • Duża osłonka przeciwsłoneczna z wentylacją i ochroną UV 50+ to element, który z pewnością zapewni maluszkowi odpowiednią ilość zacienionej przestrzeni, gdy poruszamy się z fotelikiem zamontowanym na stelażu wózka.

Fotelik BeSafe iZi Modular i-Size: do jazdy przodem i tyłem na jednej bazie ISOfix

​Fotelik BeSafe iZi Modular i-Size ma bardzo dobre oceny w testach zderzeniowych i spełnia surowe wymagania normy UN R129 pod kątem ochrony bocznej. Do tego fotelik rośnie razem z dzieckiem dzięki regulowanemu zagłówkowi i uprzęży. Magnesy przytrzymują szelki z dala od dziecka, gdy wkładasz je do fotelika, a idealna pozycja do leżenia sprawia, że dziecko podróżuje wygodnie. BeSafe iZi Modular i-Size może być montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Przy montażu tyłem dziecko ma więcej miejsca na nogi dzięki unikalnemu mechanizmowi bazy i-Size, która pozwala odsunąć ją od oparcia kanapy.

Baza ISOfix iZi Modular i-Size: szybka i łatwa w instalacji

Baza ISOfix iZi Modular i-Size pasuje zarówno do fotelika iZi Go Modular i-Size, jak i iZi Modular i-Size. Można ją szybko wpiąć do złączy ISOfix w samochodzie, co ułatwiają wyraźne wskaźniki (wizualne i dźwiękowe), które pokazują, kiedy baza jest prawidłowo zamontowana. Baza ISOfix iZi Modular zapewnia też dziecku regulowaną przestrzeń na nogi dzięki możliwości regulacji ramy antyrotacyjnej i ramion ISOfix.

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama