Dzieci mają bogatą wyobraźnię i często niczym nieograniczoną fantazję. Właśnie dlatego marka La Millou wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, pozwalając wyobraźni szaleć i dryfować po zupełnie nieznanych morzach. Kolorowe, ciekawe, ozdobione zwariowanymi wzorami dziecięce zabawki i kocyki tej marki to coś, w czym zakocha się każdy maluch!

Reklama

Wszystkie produkty marki La Millou charakteryzuje staranne wykończenie. Materiały i elementy wykończeniowe wykorzystywane do produkcji zabawek i akcesoriów posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, są bezpieczne dla dzieci, nawet tych w wieku wczesnoniemowlęcym.

Jako że maluchy kochają zwierzaki, te duże i te małe, puchate czy pierzaste, marka La Millou wprowadziła na rynek zabawki oraz dwustronne kocyki z serii Animals Planet. Kocyki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Jedna strona wykonana jest z mięciutkiej bawełny, druga z nieziemsko przyjemnego w dotyku misia wypełnionego antyalergiczną włókniną. Kocyki sprawdzą się idealnie jako okrycie do codziennych drzemek, także tych w wózku podczas spaceru, oraz jako kołderka lub narzutka na łóżko dziecięce.

Materiałowe zabawki-przytulanki charakteryzują się brakiem małych i ruchomym elementów, dzięki czemu wykluczają ryzyko zadławienia. Dzięki swojemu kształtowi oraz zastosowaniu zróżnicowanych tkanin pobudzają rozwój sensoryczny dziecka. Znajdujące się na nich przewężenia są dostosowane do malutkiej rączki dziecka. Ułatwiają spontaniczne, nieświadome ćwiczenie chwytów. Ciekawe zestawienie kolorów i faktur oraz wystające wstążeczki pobudzają ciekawość i zapewniają maluchom zajęcie na długi czas. Zwierzaki La Millou świetnie sprawdzą się w roli zabawki rozwijającej zdolności manualne dziecka, ale też zwykłej przytulanki.

La Millou, zabawki dla dzieci, zabawki dla niemowląt
materiały prasowe

Kocyki i zabawki marki La Millou cieszą oko. Są idealnym prezentem dla dziecka z okazji urodzin i nie tylko. W końcu będąc dzieckiem nie trzeba czekać na specjalną okazję, by zostać obsypanym upominkami. Gwarantują kolorowe sny!

Zobacz także
Reklama

Źródło: Calvado.pl

Reklama
Reklama
Reklama