Pampers Pants PoRuszające Chwile Site
fot. Adobe Stock

Pieluchomajtki Pampers Pants zdały test mam na „piątkę”! Poznaj ich opinie!

Niewątpliwie jedną z największych radości rodzicielstwa jest obserwowanie rozwoju maluszka. Uchwycone w kadrze pamięci #PoRuszająceChwile są tym bardziej niezwykłe, jeśli można się nimi... podzielić! Dlatego poprosiliśmy rodziców, aby wspólnie z aktywnymi maluchami przetestowali dla nas pieluchomajtki Pampers Pants i podzielili się swoją opinią. Wypadły rewelacyjnie!
Pampers Pants PoRuszające Chwile Site
fot. Adobe Stock
Pieluchomajtki Pampers Pants przetestowały maluchy w różnym wieku:

Spośród mam biorących udział w teście prawie połowa pierwszy raz miała okazję wypróbować pieluchomajtki.

Pampers Pants pod lupą

Testujące mamy skupiły się na wielu aspektach pieluchomajtek Pampers Pants. Jednym z najbardziej kluczowych było ich zakładanie i zdejmowanie.
Agata: Jestem bardzo zadowolona z pieluchomajtek Pampers Pants. Są wygodne zarówno w zakładaniu, jak i zdejmowaniu. A do tego widać, że córeczce przyjemnie się w nich biega.
Według mam elastyczne boki ułatwiające zmianę pieluchomajtek to ich niewątpliwa zaleta.

Poprosiliśmy również o analizę pozostałych walorów pieluchomajtek Pampers Pants.
Paulina: Obawiałam się, że maluch nie będzie chciał ich zakładać i nie będą one wystarczająco chłonne. Okazało się jednak, że wygoda ich zakładania jest o wiele lepsza niż w przypadku zwykłych pieluch a chłonność również nie wzbudziła naszych zastrzeżeń.
W wielu wypowiedziach mamy podkreślały także, że nie musiały martwić się o dyskomfort dzieci podczas zabawy.
Magda: W przypadku mojego 10-cio miesięcznego synka zmiana pieluszki to czasami ogromny problem! Wszystko dookoła jest tak ciekawe, że chwila leżenia w spokoju jest nie możliwa... i tu dla mnie zbawieniem okazują sie pieluchomajtki Pampers Pants, ponieważ nawet synka nie kładę na czas jej zmienienia.
A sama zmiana pieluchy w jej trakcie następowała (bo czasem musiała!) w ekspresowym tempie.
Barbara: Mój syn jest w ciągłym ruchu – dla niego czas zmiany pieluszki to czas stracony, więc muszę się spieszyć. Dzięki Pampers Pants zmiana zawsze była szybka i wygodna. Nie trzeba było sprawdzać, czy przypadkiem pieluszka nie jest za luźno lub za ciasno zapięta.
Z pewnością maluszki również doceniły, że nie musiały odrywać się od swoich aktywności! Nawet, jeśli tą aktywnością był słodki sen…
Anna: Obawiałam się, że podczas snu pieluchomajtki będą przeciekać i mój maluszek będzie się budził. Ale spał spokojnie całą noc!
Redakcja poleca: Choinka ze słomek - jak ją zrobić [WIDEO]
Choinka ze słomek jest prosta w wykonaniu, a potrzebne materiały możesz znaleźć u siebie w domu. Aby zrobić ciekawe ozdoby świąteczne, wystarczą słomki i odrobina kleju. Obejrzyj film z instruktażem i zobacz jak w kilka minut wyczarować choinkę ze słomek do napojów.

Warte polecenia!

Katarzyna: Polecam pieluchomajtki Pampers Pants zwłaszcza dla tych aktywnych dzieci. Są chłonne a zarazem przewiewne. Nie powodują podrażnień. Idealnie się sprawdzają w ciągu dnia, ale nawet i nocą. Nie ma problemów z otarciami lub odparzeniami. Są bardzo miękkie i delikatne. I najważniejsze – nie krępują ruchów dziecka.
Wszystkie mamy zgodnie przyznały pieluchomajtkom Pampers Pants najwyższe oceny.

Zaważyły o tym między innymi wygoda zakładania i pozytywny wpływ na skórę dziecka, które wskazało 100% mam!
Natalia: Komfort mojego dziecko jest dla mnie najważniejszy. Pampers Pants sprawiają, że pupa malucha oddycha, na skórze nie ma żadnych odparzeń, a skóra jest wypielęgnowana.
Okazało się, że wcześniejsze obawy zarówno rodziców jak i dzieci były nieuzasadnione.
Marzena: Syn wcześniej nie nosił pieluchomajtek, bałam się że ich nie zaakceptuje będzie problem z założeniem. Stało się wręcz przeciwnie bardzo mu się spodobały szczególnie zwierzątka które na nich się znajdują :)
Katarzyna: Jedyną moją obawą było to, że pieluchomajtki Pampers Pants mogą w ciągu nocy przesiąknąć. Jednak myliłam się i moje obawy zniknęły po przespanej i suchej nocy.
Dla wielu mam znaczenie miało również zdanie ich pociechy!
Magdalena: My po testach już wiemy, że nie wrócimy do zwykłych pieluszek! Nie tylko jest nam prościej zmienić pieluchę, ale mamy również pewność, że syn ma pełną swobodę i komfort, szczególnie w te upalne dni! Nie mamy także problemów ze zsuwającą się podczas biegania lub spania pieluszką.
 
Czas na twoją własną opinię!
POZNAJ WIĘCEJ OPINII >>>TUTAJ
 
 
Wyniki przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie mamotoja.pl na grupie 89 osób w terminie maj-czerwiec 2020 r.
Artykuł powstał z udziałem marki Pampers
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy