Piotr Kraśko z córką Laurą
fot. instagram.com/p_krasko

Te słowa Piotra Kraśki nas zaskoczyły! Jak zwrócił się do swojej córeczki?

Co takiego napisał znany dziennikarz na Instagramie, że aż tak nas poruszyło? Sławni polscy ojcowie znacznie rzadziej okazują swoje uczucia publicznie i pokazują się w mediach. Ten tata robi to w dobrym stylu! [A jeśli masz dość złych wiadomości, ten news jest specjalnie dla ciebie!]
Weronika Zagojska
Piotr Kraśko z córką Laurą
fot. instagram.com/p_krasko
Interesujemy się życiem gwiazd i celebrytów, śledzimy znane mamy i dzieci, w co są ubrane i gdzie się pokazały, ale jak mało w tym wszystkim tak naprawdę znanych ojców! Jednym z wyjątkowych profili na Instagramie znanego polskiego taty jest, naszym zdaniem, profil Piotra Kraśki

Okazuje się, że można tam znaleźć prawdziwe tacierzyńskie perełki. Co takiego napisał Piotr Kraśko, że tak nas poruszyło? Pod zdjęciem z synem i córeczką umieścił tylko jedno zdanie: "No i niech ktoś powie, że bycie ojcem nie jest najfajniejszą rzeczą na świecie". Tylko tyle i aż tyle.

Choć wiadomo, że w portalach społecznościowych pokazujemy tylko to, co chcemy pokazać i to w wyidealizowanym świetle - na zdjęciach, których nie dałoby się wyreżyserować widać tę prawdziwą ojcowską miłość i miłość dzieci do taty. I bardzo nas to ujęło. Tak zwyczajnie, po ludzku.
 

Na kolejnym zdjęciu dumny tata trzyma w ramionach córeczkę, która postanowiła się ociupinkę zdrzemnąć po udanej zabawie. Piotr Kraśko zwraca się do niej per Larcik, to zdrobnienie od Laura. To już totalnie roztopiło nasze serca! Choćbyśmy nie wiem jak chcieli wystylizować i idealizować własne życie, relacji z dziećmi nie da się ułożyć na pokaz. I warto o tym pamiętać. Zwłaszcza w święta.
 

Profil Piotra Kraśki jest stylowy pod każdym względem. Czy jest taki drugi znany tata dobrze ubrany? No, może jeszcze Olivier Janiak, ojciec trzech synów ;).

Czy ojcowie waszych dzieci też tak celebrują każdą chwilę spędzaną z dziećmi?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy