Wprawdzie wakacje za pasem, jednak wasi ulubieni bohaterowie magazynu TVP ABC wcale nie wybierają się na urlop. Przeciwnie – w czerwcu znowu zawitają w waszych domach, tym razem z mnóstwem prezentów i pomysłów na to, jak spędzić upalne dni.

Reklama

TVP ABC z niespodziankami

W 4. numerze magazynu TVP ABC Jamnik, Kaczka, Lemur i Łoś przedstawią najmłodszym literki J, K, L i Ł. Literkowi bohaterowie wcale nie próżnują w wakacje. Przeciwnie – organizują wielką wyprawę po skarb, o której możecie przeczytać w pierwszej części pełnego tajemnic opowiadania. Ciąg dalszy przygód literek już za miesiąc. Wasz mały przyjaciel Tadek pokaże, jak migać słowa „tata”, „fajny” i „spacer”, bardzo przydatne zarówno w wakacje, jak i w Dzień Ojca, który wspólnie obchodzimy na łamach magazynu. Maluchy będą mogły wybrać się też w podróż do Egiptu i spotkają tam faraona. Kaczka odpowie na niezwykłe pytania, a Łoś odkryje przed dziećmi tajemnice lasu. Po takim wysiłku przyda się coś na ochłodę. W czerwcowym numerze znajdziecie przepis na zdrowe domowe lody z bananów – w sam raz na letnie upały. Poza tym, jak zawsze nauka języka angielskiego, łamigłówki i wskazówki dla rodziców.

Aby w wakacje nie dopadła was nuda, magazyn TVP ABC przygotował dla was wyjątkowe niespodzianki: naklejki, wakacyjne puzzle oraz książeczkę z kolorowankami i farbkami w kilku wersjach do wyboru, a także wakacyjny kalendarz, dzięki któremu łatwiej będzie wam zaplanować czas w letnie dni.

Zanim pobiegniesz do kiosku, już teraz możesz zobaczyć, co znajdziesz w 4. numerze TVP ABC:

Reklama

Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnego numeru? Weź udział w konkursie i wygraj prenumeratę magazynu TVP ABC!

Reklama
Reklama
Reklama