Kolorowanki

Kolorowanka religijna
edukacja przedszkolaka
kolorowanki
kolorowanka do druku

Kolorowanki religijne dla dzieci

Kolorowanki religijne to ilustracje opowieści biblijnych, które katecheci mogą wykorzystać na lekcjach religii w przedszkolu lub szkole podstawowej. Znajdziesz tu także rysunki kościołów różnych religii i zestawy symboli chrześcijańskich, judaistycznych i hinduistycznych.
Anna Galuhn
godło polski kolorowanka
kolorowanki
prace plastyczne

Godło Polski – kolorowanka do druku. 

Godło Polski jako kolorowanka to pomoc edukacyjna, która pomoże przygotować dziecko do świąt patriotycznych. Kolorując obrazek z orłem, maluch ma okazję poznać jeden z polskich symboli narodowych. Pobierz i wydrukuj kolorowankę z orłem białym i przekaż dziecku podstawowe informacje o polskim godle narodowym.
Joanna Biegaj
Kolorowanki Halloween
kolorowanki
Halloween
kolorowanki do druku

Halloween: straszne kolorowanki do druku

Kolorowanki na Halloween to doskonała propozycja na wspólną zabawę z dzieckiem. Przygotowaliśmy specjalne obrazki na Halloween do wydrukowania – wystarczy, że pobierzesz obrazek dyni, ducha lub czarownicy i wspaniała zabawa na Halloween gotowa. Nie martw się – nie wszystkie halloweenowe kolorowanki są straszne!
Dominika Bielas
Dziewczyna z kolorowanką
kolorowanki
kolorowanki dla dziewczynek
kolorowanki do druku

Kolorowanki dla dziewczyn — 11 obrazków do wydrukowania w domu

Dobra kolorowanka dla dziewczyn to taka, która przede wszystkim jest dopasowana do zainteresowań małej artystki. Postać z ulubionej bajki, piękne kwiaty czy zamek sprawią, że dziewczynka od razu sięgnie po kredki. Pozwól dziecku na ekspresję i kreatywność. Poniżej znajdziesz darmowe kolorowanki dla dziewczyn, które możesz wydrukować w domu.
Anna Galuhn
Kolorowanka antystresowa
kolorowanki
czas wolny
kolorowanki do druku

Kolorowanki antystresowe dla dorosłych i starszych dzieci – 12 obrazków do wydrukowania

Kolorowanki antystresowe mają na celu wyciszenie i nabranie dystansu do bieżących zdarzeń. Cieszą się dużą popularnością wśród dorosłych, natomiast w prostszej wersji wykorzystywane są przez pedagogów i nauczycieli w pracy z dziećmi. Kolorowanki antystresowe to także świetny pomysł na chwilę odprężenia po powrocie ze szkoły lub pracy.
Anna Galuhn
Kolorowy wąż rysunek
kolorowanki
kolorowanka
kolorowanka do druku

Kolorowanki – węże do wydruku dla przedszkolaka

Kolorowanki „Węże” są świetne do nauki sekwencji. Powtarzające się zygzaki, trójkąty, paski czy koła, którymi ozdobione jest zwierzę, można pokolorować dwoma lub trzema odcieniami kredek. To świetna zabawa i nauka dla kilkulatka.
Anna Galuhn
Maluch z kolorowanką
rozwój dziecka
kolorowanki
kolorowanka do druku

Kolorowanki dla maluchów do druku

Kolorowanki dla maluchów to duże, proste obrazki, które są odpowiednie dla dziecka w wieku od 2. do 4. lat. Przygoda z kredkami może zacząć się nawet wcześniej, ok. pierwszego roku życia. Jednak dając kredki maluchowi, zadbaj o to, żeby nie zawierały szkodliwych substancji chemicznych.
Anna Galuhn
kolorowanki
zabawy dla dzieci
kolorowanki do druku

Kolorowanki dla dzieci – zwierzęta [DO DRUKU]

Kolorowanki dla dzieci ze zwierzętami to świetny sposób na naukę przyrody. Podajemy 13 wzorów kolorowanek ze zwierzętami. Na obrazkach do kolorowania są między innymi pies, kot, zając, biedronka i inne zwierzęta, które dzieci lubią i powinny bliżej poznać.
redakcja mamotoja.pl
Kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka
kolorowanki
dzień babci
dzień babci i dziadka

Kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka [23 RYSUNKI DO DRUKU]

Kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka można wykorzystać jako laurki i wręczyć dziadkom jako prezent z okazji ich święta. Własnoręcznie pokolorowane obrazki z całą pewnością sprawią babci i dziadkowi dużo radości.
Joanna Biegaj
kolorowanki na Walentynki
kolorowanki

Kolorowanki na walentynki [31 obrazków do druku]

Walentynki z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Świętujcie i wy. Nasze kolorowanki na walentynki doskonale sprawdzą się w roli kartek, które dziecko może podarować ukochanej cioci lub wujkowi albo przedszkolnej miłości.
Joanna Biegaj
kolorowanki świąteczne
Boże Narodzenie
kolorowanki
zabawy dla dzieci

Kolorowanki świąteczne – 18 obrazków do druku

Kolorowanki świąteczne uprzyjemnią dziecku długie wieczory oczekiwania na Boże Narodzenie. Wydrukuj świąteczne obrazki z Mikołajem, choinkami i reniferami i daj maluchowi do pokolorowania. Możecie też kolorować je wspólnie.
Joanna Biegaj
kolorowanki otwarcie.jpg
kolorowanki

Kolorowanki KONIE – 10 obrazków do druku

Twoje dziecko kocha konie? Oto kolorowanki z końmi o różnym stopniu trudności. Wszystkie są przygotowane do druku. Mamy aż 10 propozycji obrazków dla dzieci w różnym wieku. Nasze konie do kolorowania spodobają się każdemu miłośnikowi tych pięknych zwierząt. Mamy też coś dla fanów jednorożców.
Ewa Janczak-Cwil
mikołaj kolorowanka
kolorowanki
świąteczne kolorowanki
kolorowanki do druku

Mikołaj: kolorowanki do druku (28 obrazków)

Kolorowanki ze św. Mikołajem wprowadzą dziecko w świąteczny nastrój. Nie wiesz, czym zająć malucha? Wykorzystaj gotowe kolorowanki do druku. Pobierz szablony i daj maluchowi. Przy okazji możesz porozmawiać z nim o tej niezwykłej postaci. Przygotowaliśmy aż 28 obrazków do kolorowania z tym zimowym ulubieńcem dzieci.
Magdalena Drab
kolorowanki dla chłopca
kolorowanki
kolorowanka

Najlepsze kolorowanki dla chłopców: rakieta, dinozaur i inne - do druku

Oto kolorowanki dla chłopca, które umilą maluchowi czas i korzystnie wpłyną na jego rozwój. Do wyboru masz robota, rakietę, helikopter i kilka innych wzorów. Mamy aż 10 ulubionych malowanek dla chłopców. Sprawdź wszystkie!
Joanna Biegaj
nauka pisania litery j
literki
nauka pisania
kolorowanki

Litera „J” do druku – nauka pisania po śladzie plus kolorowanka dla Julii i Janka

Nauka pisania literek może być wspaniałą zabawą! Z myślą o dzieciach, które właśnie uczą się pisać, przygotowaliśmy kolejny szablon. Tym razem z literą „j”. W sam raz do wydrukowania, nauki pisania i kolorowania.
Marta Kabulska
kolorowanki dla dziewczynek
kolorowanki

Kolorowanki dla dziewczynek do druku [14 obrazków]

Sprawdź nasze kolorowanki dla dziewczynek! Prezentujemy 14 pięknych wzorów kolorowanek do druku: z kucykami, syrenkami, księżniczkami, jednorożcami. Co wybieracie?
Karolina Stępniewska
kolorowanki piłkarskie
kolorowanki
piłka nożna
piłka nożna dla dzieci

Kolorowanki piłkarskie do druku: 7 obrazków dla małych fanów piłki nożnej

Kolorowanki piłkarskie z pewnością wprawią w zachwyt małych miłośników futbolu. Mamy 7 obrazków do kolorowania, które wystarczy wydrukować. Świetna zabawa z piłkarzami gwarantowana!
Joanna Biegaj
laurki dla mamy
laurki
kolorowanki
Dzień Mamy

Laurki dla mamy: kolorowanki i laurki na Dzień Mamy do druku

Laurki dla mamy to najwdzięczniejszy prezent od dziecka. Dzień Mamy bez laurki? Nigdy w życiu! Imieniny, urodziny? Również! Zobacz piękne rysunki na Dzień Mamy i inne okazje. Wybierz kolorowankę, wydrukuj i pokoloruj razem z dzieckiem.
Magdalena Drab
dzień ziemi kolorowanki
kolorowanki

Dzień Ziemi – kolorowanki dla dzieci i nie tylko [DO DRUKU]

Dzień Ziemi – kolorowanki to idealny sposób, aby uczcić z dzieckiem to święto. Przy okazji można porozmawiać o tym, jak dbać o Ziemię i nauczyć się interpretować obrazki. Kliknij, wydrukuj i wspólnie świętujcie kolorowankami idealnymi na Dzień Ziemi.
Ewa Janczak-Cwil
pączek kolorowanka
tłusty czwartek
kolorowanki
pączki

Pączek - kolorowanka dla dzieci na tłusty czwartek [6 obrazków]

Kolorowanka z pączkiem to świetna propozycja dla dzieci na tłusty czwartek. Ten dzień to nie tylko okazja do objadania się pączkami, ale i dobrej zabawy z dzieckiem. Dlatego namawiamy do pokolorowania pączka i pochwalenia się, jak dużo ich zjedliście (jest miejsce do wpisania liczby). Oto kolorowanki dla dzieci – wszystkie z pączkiem. Do wydruku.
Tatiana Audycka-Szatrawska
Laurka dla babci
laurki
kolorowanki
dzień babci

Laurki dla babci ręcznie robione – łatwe i efektowne wzory

Laurka dla babci na Dzień Babci, na imieniny, urodziny lub ofiarowana ot tak, po prostu... Nie wiesz, jak zrobić? Szukasz podpowiedzi? Mamy dla ciebie 4 wzory.
Małgorzata Wódz
jednorożec kolorowanka
kolorowanki
kolorowanki dla dziewczynek
kolorowanki do druku

Jednorożec - kolorowanka dla dzieci [6 OBRAZKÓW DO DRUKU]

Jednorożec - ta kolorowanka do druku umili czas każdemu dziecku. Wydrukuj kolorowankę z jednorożcem, który najbardziej spodoba się dziecku. Mamy 6 wzorów do wyboru.
Magdalena Drab
Renifery św. Mikołaja
Boże Narodzenie
kolorowanki
zabawy dla dzieci

Najlepsze świąteczne kolorowanki z reniferami [DO DRUKU]

Renifery to jeden z ulubionych świątecznych motywów do kolorowania. Kojarzą się dzieciom z najmilszym momentem świąt, czyli z prezentami od Świętego Mikołaja.
Martyna Pstrąg
kolorowanki zima
kolorowanki
zabawy dla dzieci
kolorowanki do druku

Kolorowanki: zima [15 OBRAZKÓW DO DRUKU]

Zimowe kolorowanki dla dzieci to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu, gdy za oknem nie ma śniegu. Jest on jednak na obrazkach! Dziecko będzie mogło więc zaczerpnąć odrobinę zimowej atmosfery podczas kolorowania.
Marta Kabulska
dziecko i świąteczna kolorowanka
choinka
kolorowanki
zabawy dla dzieci

Choinka - kolorowanka do druku [6 WZORÓW DO KOLOROWANIA]

Choinka do kolorowania umili dziecku oczekiwanie na ubieranie świątecznego drzewka i przyjście Świętego Mikołaja. Wystarczy tylko wydrukować obrazki.
Magdalena Drab
kolorowanki warzywa
kolorowanki
zabawy dla dzieci
kolorowanki do druku

Warzywa - kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki, które przedstawiają warzywa, są doskonałym sposobem na nudę, ale dzięki nim maluch może też nauczyć się rozpoznawania poszczególnych jarzyn. Takie gotowe szablony owoców, warzyw i innych przedmiotów do druku to świetna zabawa dla dziecka, którą możesz przygotować w zaledwie kilka minut.
redakcja mamotoja.pl
układ słoneczny kolorowanki
kolorowanki

Układ Słoneczny – 9 edukacyjnych kolorowanek z planetami dla dzieci

Kolorowanki z Układem Słonecznym mogą pełnić funkcje edukacyjną. Dziecko dzięki nim może nie tylko dobrze się bawić, ale też poznać planety w naszym Układzie Słonecznym oraz ich cechy charakterystyczne.
Ewa Janczak-Cwil
kolorowanka truskawka
truskawki
kolorowanki

Truskawka – kolorowanka do druku. Ćwiczy rączkę i rozbudza apetyt na owoce

Kolorowanka z truskawkami to mnóstwo dobrej zabawy dla maluchów, które uczą się precyzyjnie rysować, a przy okazji poszerzają swoją wiedzę o owocach. Kliknij na wybrany wzór kolorowanki, wydrukuj szablon i zacznij truskawkową przygodę.
Małgorzata Wódz
kolorowanki
kolorowanki
kolorowanki dla dziewczynek

Rodzaje kolorowanek dla dzieci: dla chłopców, dziewczynek, online, do druku

Kolorowanki mogą być proste i bardzo skomplikowane, dla chłopców i dla dziewczynek, wodne i online - które wybrać dla dziecka? Sprawdź, dlaczego to ważne, żeby dziecko kolorowało!
Karolina Stępniewska
wodne malowanki
kolorowanki
kolorowanka dla dzieci
kolorowanki dla dziewczynek

Kolorowanie wodą? Dzieci kochają wodne malowanki!

Kolorowanki wodne na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od zwykłych malowanek. Jednak zamiast wypełniać kontury kredkami, dziecko używa pędzla i samej wody! Pod wpływem wody obrazek nabiera barw. Wodne malowanki to dobry wstęp do malowania farbami.
Karolina Stępniewska