Sposobów na informowanie o płci dziecka jest wiele – niektóre są naprawdę szalone! Ostatnio pisałyśmy o kobiecie, która dowiedziała się, że urodzi chłopca, gdy fryzjerka zafarbowała jej włosy na niebiesko.

Reklama

Rodzice dwóch dziewczynek, 2-letniej Grace i 6-letniej Giuliany, nie są aż tak zwariowani, żeby farbować blond włosy córeczek. Zamiast tego, przygotowali specjalne babeczki z kolorowym środkiem i postawili je przed dziewczynkami. Jeśli po ugryzieniu babeczka będzie różowa, dziewczynki będą miały siostrę, jeśli niebieska, brata.

Muffinki z niespodzianką

Gdy starsza dziewczynka, Giuliana, odrywa kawałek babeczki i widzi niebieski środek, z radością wykrzykuje, że to chłopiec. Grace nie podziela radości siostry... Mamrocze, że nie chce sprawdzać koloru swojej babeczki i robi smutną minę. Mama tłumaczy 2-latce, że nie musi już jej otwierać, bo Giuliana otworzyła swoją i dziewczynki będą miały brata.

Siostry zajadają się muffinkami, a mama pyta, czy są podekscytowane wiadomością o braciszku. Grace bez zastanowienia odpowiada, że nie, ale będzie podekscytowana, jeśli to jednak będzie dziewczynka. Po wgryzieniu się w babeczkę i odkryciu, że jest w środku niebieska, 2-latka zaczyna płakać i mówić, że chciała różową...

Nie wiemy, czy emocjonalne zachowanie Grace to reakcja na wiadomość o braciszku, czy po prostu ochota na różową babeczkę... Jednak jej reakcja bawi i rozczula nie tylko siedzącą obok dziewczynki starszą siostrę!

Zobacz także

Zobacz filmik:

Rodzice dziewczynek przyznali, że Grace uwielbia różowy i zanim dowiedziała się, że będzie miała brata, codziennie powtarzała, że chce mieć młodszą siostrę.

Jak zareagowały wasze dzieci na wiadomość o rodzeństwie? Czekamy na wasze historie!

Reklama

Czytaj także: Pluszowy miś powiedział, że będzie dziadkiem

Reklama
Reklama
Reklama