Trzecia ciąża księżnej Kate od początku wzbudzała wiele emocji. Do samego końca nie było wiadomo, czy para książęca będzie mieć syna, czy córkę, także termin porodu otoczony był tajemnicą. Spekulowano, że rozwiązanie nastąpi 21 kwietnia, i będzie prezentem dla królowej Elżbiety II z okazji jej 92 urodzin. Tak się jednak nie stało. Ostatecznie księżna Kate urodziła w poniedziałek 23 kwietnia 2018 o godz. 11.01. Wielka Brytania powitała na świecie Louisa Arthura Charlesa, księcia Cambridge. Trzecie dziecko pary książęcej jest piąte w linii sukcesji - po księciu Karolu, swoim ojcu Williamie i rodzeństwie George'u i Charlotte.

Reklama

Kate i William dziękują za życzenia

W niedzielę dumni rodzice pokazali światu fotografie najmłodszego synka. "Książę i Duchess z Cambridge są bardzo zadowoleni z udostępnienia dwóch zdjęć księżniczki Charlotte i księcia Louisa, zrobionych przez Księżną w Pałacu Kensington, a forografia księcia Louisa została zrobiona przez księżną Cambridge w Kensington Palace 26 kwietnia. Książę i Księżna chcieliby podziękować członkom społeczeństwa za miłe wiadomości po narodzinach księcia Louisa i na trzecie urodziny księżniczki Charlotte" – napisano w oficjalnym wpisie na Instagramie Pałacu Kensington, w którym mieszka William i Kate z rodziną.

Fotografia z 26 kwietnia przedstawia księcia Louisa zaledwie trzy dni po urodzeniu. Maluszek ubrany jest w białe śpioszki, a na nie założony ma biały sweterek. Chłopczyk wygląda na bardzo dorodnego i nie ma co się dziwić, wszak urodził się jako blisko 4-kilogramowy bobas i w momencie porodu ważył 3,83 kg.

Księżniczka Charlotte – dumna starsza siostra

Drugie zdjęcie wykonano 2 maja, w dniu trzecich urodzin starszej siostrzyczki, księżniczki Charlotty. Fotografia uwiecznia piękny moment, kiedy siostrzyczka trzyma śpiącego młodszego braciszka na kolanach i całuje go w czółko. Księżniczka ubrana jest w klasyczny granatowy, zapinany na guziczki sweterek, z białym wzorkiem przy dekolcie oraz bluzeczkę z kołnierzykiem. Włosy ma skromnie upięte w kitkę i podpięte spinką.

Jeszcze przed przyjściem na świat Louisa brytyjski magazyn Hello! napisał, że mała Charlotte jest bardzo dumna z tego, że będzie starszą siostrą. Zwłaszcza, że z maleństwem łączy ją coś wyjątkowego. Mianowicie trzecie Royal Baby ma ten sam znak zodiaku co mała Charlotte, czyli jest spod Byka. Tak więc już od samego początku tę dwójkę rodzeństwa mogą wiązać szczególne więzi. Niewykluczone, że to zdjęcie będzie tego potwierdzeniem.

Zobacz także

Upublicznienie zdjęć małego księcia wywołało wiele bardzo ciepłych komentarzy i przesyłanie książęcej rodzinie życzeń. "To zdjęcie z tobą i twoim słodkim nowym bratem Princ'a jest bardzo miłe! Widzę, jak bardzo go kochasz. Jesteś piękną, wspaniałą siostrą. Zawsze troszcz się o niego. Ale wiem i widzę, że robisz" – napisano w życzeniach do księżniczki Charlotte. Jest pełno zachwytów nad urodą księcia Louisa. Pojawił się także wpis wspominający księżnę Dianę, tragicznie zmarłą mamę księcia Williama. "Żałuję tylko, że ich babcia, księżna Diana, nie jest tutaj, by ich kochać" - napisano.

Książęca rodzina w swoim domu w Pałacu Kensington z pewnością przeżywa teraz niezapomniane chwile. Korzystając z tej okazji, jeszcze raz gratulujemy Kate i Williamowi trzeciego dziecka i życzymy wszystkiego co najlepsze!

A wy jak wspominacie początki waszego macierzyństwa. Czy chętnie sięgacie do zdjęć swoich dzieci, zrobionych zaraz po urodzeniu? Podzielcie się swoimi wspomnieniami w komentarzach!

Źródło: wp

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama