33-letnia Michella Meier-Morsi jest mamą piątki dzieci: bliźniaczek: Ophelii i Pippy oraz trojaczków: Karola, Teodora i Gabriela. Jak sama przyznaje, do 30. roku życia prowadzała niesłychanie aktywny tryb życia, wiele podróżowała po świecie, dlatego nie spodziewała się, że w ciągu 3 lat zostanie mamą piątki dzieci, a jej życie zmieni się o 180 stopni. Jednak jak deklaruje, nigdy nie była bardziej szczęśliwa!

Reklama

„Urodzenie trójki dzieci jest takie nierealne”

Wielką popularność Michella Meier-Morsi zyskała dzięki publikacjom zdjęć i filmików z powiększającym się ciążowym brzuszkiem o dość nietypowym kształcie. „Urodzenie trójki dzieci jest takie nierealne”, napisała na Instagramie na dzień przed planowanym porodem. Na szczęście wszystko odbyło się bez powikłań i na świat przyszły długo wyczekiwanie trojaczki. Jednak, jak sama przyznaje, opieka nad piątką dzieci to niejedyne wyzwanie młodej mamy. Choć od porodu minęło kilka miesięcy, kobieta nadal cierpi na silny ból brzucha, pleców, miednicy wywołany przepukliną brzuszną oraz rozstępami mięśni. Jak się okazuje, czeka ją operacja, jednak ze względu na powikłania po ciąży z bliźniakami, a następnie trojaczkami jest ona w najbliższym czasie niemożliwa.

Odkryła sposób na karmienie trojaczków!

Michella Meier-Morsi szczerze przyznaje, że nakarmienie trójki dzieci jest wielkim wyzwaniem. W jednym ze swoich wpisów zdradza, z jakimi problemami boryka się na co dzień. Podczas karmienia zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, np. butelka wypada i mając dwójkę synów przy piersi, nie jest w stanie ponownie podać jej trzeciemu. Jednak po miesiącach prób opanowała karmienie trojaczków do perfekcji dzięki… stopie. Jak napisała na swoim Instagramie: „żadne wcześniejsze doświadczenie w moim życiu nie sprawiło, że czułam się tak silna i pomysłowa”. I deklaruje, że nakarmienie trojaczków bez pomocy innych osób sprawia, że jest ekstremalnie szczęśliwa oraz dumna z dobrze wykonanego zadania.

Całej 7-osobowej rodzinie, a w szczególności mamie życzymy wiele zdrowia!

Źródło: Instagram @michellameiermorsi

Zobacz także

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama