Wakacyjny wyjazd z dziećmi jest fantastyczny i pełen niespodzianek, ale bywa też niesłychanie absorbujący. Szczególnie jeśli spędzasz go w zatłoczonej miejscowości i musisz cały czas uważać na swoje dziecko, żeby nie zgubiło się w tłumie. Doświadczeni rodzice wiedzą już, że wybór idealnego miejsca jest kluczowy. Bliskość do plaży, spokojna, pełna zieleni okolica i morze atrakcji dla całej rodziny. Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! Blue Marine Mielno to najlepszy wybór!

Reklama

Edukacja i animacja, czyli nie ma nudy!

Blee, nauka na wakacjach?! Nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę. Profesjonalny i pełen zaangażowania zespół animatorów Blue Marine Mielno zapewnia fantastyczne zajęcia, podczas których dzieci spędzają aktywnie czas, poznają tajemnice i historie z różnych zakątków świata lub rozwijają swoje zdolności plastyczne, np. lepiąc garnki. A ponieważ spędzając miłe chwile w Blue Marine Mielno wszyscy korzystają z dobrodziejstw przyrody, to organizowane są również praktyczne zajęcia na temat edukacji ekologicznej. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat odbywają się trzy razy dziennie w półtoragodzinnych blokach – przed południem, po południu i wieczorem.

Psst, jest też coś dla dorosłych

Gdy dzieci są bezpieczne i dobrze zaopiekowane to rodzice mogą zadbać o siebie np. w strefie basenowej lub SPA.

Blue Marine Mielno

A wieczorem posłuchać koncertów, wyjść na romantyczny spacer brzegiem morza, podziwiać zachody słońca ze swingiem i bluesem w tle lub… zaszaleć na parkiecie w rytmie tanecznych hitów! Ciesz się wolnym czasem, nie martwiąc się o zakupy, gotowanie, czy czasochłonne szukanie odpowiedniego lokalu. W Blue Marine Mielno czekają na ciebie wspaniałe śniadania i obiadokolacje, w tym menu dedykowane dzieciom.

Zabawa dla całej rodziny

A gdy pogoda spłata figla? Dzieci mają do dyspozycji aż dwie bogato wyposażone sale: małpi gaj zwany także „kulkolandią” i, jak na morskie wakacje przystało, salę piratów.

Zobacz także
Blue Marine Mielno

Nad morzem nie może zabraknąć wodnych atrakcji, dlatego w Blue Marine Mielno można skorzystać z rodzinnej strefy basenowej z osobnym brodzikiem dla maluszków, jacuzzi oraz suchą sauną. To nie wszystko!

Blue Marine Mielno

Wszystkie osoby, które uwielbiają gry i dreszczyk rywalizacji mogą pograć w ping-ponga, bilard, piłkarzyki, gry na Xbox czy PS4 oraz skorzystać z licznych zestawów gier planszowych, a nawet w bingo!

Zielone łono natury

Położony w odległości zaledwie 100 metrów do wspaniałej morskiej plaży i 100 metrów od otoczonego zielenią jeziora Jamno kompleks wypoczynkowy Blue Marine Mielno to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku wśród nadbałtyckich sosnowych lasów. W okolicy znajduje się aż 11 różnych tras wycieczkowych pozwalających odkryć skarby Pomorza Zachodniego!

Blue Marine Mielno

Po aktywnym dniu z pewnością zregenerujesz siły w przestronnym pokoju, z którego okien rozciągają się cudowne widoki na morze i las wydmowy z jednej strony lub na jezioro i odległa panoramę Koszalina z drugiej strony.

Jeszcze się wahasz? To cię przekona: w Blue Marine Mielno zrealizujesz swój bon turystyczny. ;)

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama