O zaletach pracy jako Konsultantka opowiada nam jedna z nich - Agata Fabisiak.

Reklama

Dlaczego zdecydowałaś się dołączyć do społeczności Avon?

Dołączyłam do Avon w wieku 15 lat i już wtedy chciałam zacząć zarabiać na nowe ubrania i kosmetyki. Firma dała mi tę możliwość - otrzymywałam kosmetyki w prezencie za współpracę, a zarobione pieniądze przeznaczałam na swoje potrzeby. W momencie gdy wkroczyłam w wiek pełnoletności, zapragnęłam czegoś więcej. Chciałam mieć swój biznes, połączyć pracę z pasją do kosmetyków i myślę, że mi się udało. Zostałam Koordynatorem i zaczęłam budować swój wspaniały zespół Konsultantek, który mam do dziś.

Jak praca w Avon zmieniła Twoje życie?

Praca w Avon bardzo mnie zmieniła. Z bardzo skromnej i cichej osoby stałam się otwartą na nowe możliwości i pewną siebie kobietą. Dla mnie jest to praca na pełen etat nie tylko z satysfakcjonującymi zarobkami, dzięki którym można spełniać marzenia oraz realizować swoje pasje, ale przede wszystkim daje mi i mojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe. Jest to praca na moich zasadach, którą mogę połączyć z opieką nad dziećmi.

materiały prasowe

Co najbardziej cenisz sobie w tej pracy?

Na pewno cenię sobie ogromne możliwości rozwoju zawodowego. W Avon każdy odnajdzie swoją ścieżkę, którą będzie chciał podążać. Uwielbiam tę pracę za spotkania z ludźmi, których spotykam na swojej drodze. Stają się moimi partnerami w biznesie i niejednokrotnie przyjaciółmi, z którymi spotykamy się nie tylko biznesowo, ale również prywatnie. Dzięki pracy w Avon spełniłam moje największe marzenie o posiadaniu własnego domu i wspaniałych wycieczkach zagranicznych, po których będę miała wspomnienia do końca życia. Nie sposób wymienić tu wszystkiego, ale jestem szczęśliwa, że kiedyś podjęłam tę decyzję i dołączyłam do wyjątkowej społeczności Avon.

Jak wygląda Twoja praca na co dzień?

Na co dzień pracuję w domu, gdy dzieci są w szkole, a po ich powrocie spędzam czas z nimi. Sama decyduję, kiedy pracuję i jak długo. Dzięki tej pracy mogę z powodzeniem połączyć macierzyństwo
z samorealizacją, budowaniem zespołu i jego rozwojem.

Reklama
Zobacz także

Za co Twoje klientki kochają produkty Avon? Jakie kosmetyki najchętniej kupują Twoje klientki? A jaki jest Twój must-have od Avon?

Najczęściej kupowanym produktem są perfumy Attraction. Jest to także mój produkt numer jeden od momentu, jak tylko ukazał się w ofercie. To bestseller wśród zapachów! Gdy ktoś prosi mnie o polecenie idealnego zapachu na prezent to zawsze polecam właśnie perfumy Attraction.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama