Jajka na wielkanoc

Dania na Wielkanoc 2022
jajka na wielkanoc
przepisy na wielkanoc
dania wielkanocne

Dania na Wielkanoc 2023: tradycyjne i efektowne, dozwolone dla dzieci [PRZEPISY]

Dania na Wielkanoc 2023 mogą być zdrowe i smakować całej rodzinie. Małe dzieci mogą jeść nawet tradycyjne dania wielkanocne, warto jednak wiedzieć, jak odpowiednio przygotować potrawy, by nie były za tłuste. Zebraliśmy przepisy na proste i szybkie dania na Wielkanoc, jak babka drożdżowa, sernik i żurek w wersji dla całej rodziny.
Joanna Biegaj
stol-na-wielkanoc-dekoracje-inspirowane-natura.jpg
pisanki
ozdoby wielkanocne
dania wielkanocne

Wielkanocne inspiracje: naturalne i rustykalne dekoracje stołów

Naturalne i inspirowane rustykalnymi klimatami aranżacje stołów świetnie wpisują się w charakter świąt wielkanocnych. Jak udekorować stół na Wielkanoc? Podpowiadamy. Zobaczcie zdjęcia!
Weronika Zagojska
jajka
jajka na wielkanoc

Jak z tymi jajami jest – jeść, czy nie jeść?

Konrad Gaca – ekspert do spraw żywienia obala mit, który mówi o tym, że jedzenie zbyt dużej ilości jaj szkodzi zdrowiu. Jednocześnie zapewnia, że jajka nie tylko zawierają dużą ilość różnorodnych składników odżywczych, ale i sprzyjają odchudzaniu.
Aneta Grinberg
Jajka
jajka
żywienie dziecka 1-3 lata
jajka na wielkanoc

Kurze, przepiórcze, a może kacze? Oto najlepsze jajka dla dzieci

Choć jajka kurze jadamy najczęściej, warto spróbować też jajek innych ptaków, np. kaczych czy indyczych. Całe jajko możesz podać dziecku już po 4. miesiącu życia. Zobacz, czym różnią się jajka pochodzące od różnych ptaków.
Aleksandra Sobieraj
religijne znaczenie Wielkanocy i Wielkiego Postu
jajka na wielkanoc

Sekretne sposoby na wielkanocne potrawy

Gotujesz, próbujesz, przyprawiasz, a efekt nie zawsze jest idealny. W tym roku może być inaczej! Zdradzamy sekrety przygotowywania wielkanocnych potraw.
Joanna Kieniewicz-Górska