Kaszka dla dziecka

GIS wycofuje kaszkę ze sprzedaży
kaszki
kaszka
kaszka dla dziecka

PILNE: Kaszka dla niemowląt WYCOFANA ZE SPRZEDAŻY przez GIS!

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży popularnej kaszki. Powodem jest składnik alergenny, który nie został podany na etykiecie przez producenta.
Aleksandra Zaborowska
BoboVita kaszka
kaszka dla dziecka

Kaszka kaszce nierówna – jak rozpoznać produkt zbożowy odpowiedni dla niemowlęcia?

Jeśli Twój maluszek rozpoczął przygodę z rozszerzaniem diety – zasmakował już pierwszej marchewki czy gruszki, to nareszcie przyszedł czas na zboża. Produkty zbożowe bez wątpienia stanowią cenne źródło energii w diecie dziecka, jednak czy wybór tych odpowiednich dla młodego organizmu jest równie oczywisty? Poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące rodziców pytania dotyczące zbóż w diecie małego dziecka.
Współpraca reklamowa
niemowlę je kaszkę
kaszka dla dziecka
kaszki dla niemowląt

Jak i kiedy podawać niemowlętom kaszki?

Kaszki to pierwszy produkt zbożowy, który wprowadzasz do diety dziecka w pierwszym półroczu życia. Trzeba to robić w odpowiedniej kolejności, bo dziecko nie z każdą konsystencją sobie poradzi. Sprawdź, w jakiej kolejności podawać kaszki niemowlakowi.
Aleksandra Sobieraj
dziecko je
kaszka dla dziecka
6 miesięczne dziecko
7 miesięczne dziecko

Przegląd kaszek dla dzieci

Kleiki i kaszki dla dzieci - bez nich trudno sobie wyobrazić dziecięce menu. Warto, żebyś wiedziała, które kaszki dla twojego dziecka będą najlepsze. Przeczytaj, jak je wprowadzić do jadłospisu dziecka.
Magdalena Moraszczyk