Maskotka

Policja ostrzega przed Huggy Wuggy
przedszkolak
maskotka
Niebezpieczne produkty

„Huggy Wuggy”: bardzo groźny czy bardzo śmieszny? Brytyjska policja ostrzega rodziców

Co to jest Huggy Wuggy (wym. hagi-łagi)? To postać z dość drastycznej gry komputerowej przeznaczonej dla dorosłych. Potwór zyskał popularność dzięki materiałom na TikToku i YouTube. Poznacie go po niebieskim futerku (różowe ma jego koleżanka – Kissy Missy), długich rękach i nogach oraz bardzo ostrych zębiskach. Tę maskotkę chce mieć coraz więcej dzieci. I ma.
Luiza Słuszniak
Lidl
maskotka
promocja w Lidlu

W Lidlu są do zgarnięcia maskotki z animacji Disneya! Mają zachęcić dzieci do zdrowego odżywiania

Dla wielu rodziców zachęcenie dziecka do jedzenia owoców i warzyw jest prawdziwym utrapieniem. Teraz może się to okazać jednak odrobinę łatwiejsze. Lidl przygotował specjalną akcję lojalnościową, której celem jest wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych u najmłodszych.
Joanna Biegaj
znane misie
wychowanie dziecka
maskotka
pluszak

Misie z bajek, które rozkochały w sobie dzieci

Znane misie z bajek to za mało powiedziane - te miśki w pełni zasługują na miano kultowych postaci literackich i filmowych dla dzieci. Choć najmłodszy ma sześćdziesiątkę, a najstarszy przekroczył setkę, nadal są uwielbiane przez dzieci. Obejrzyj nasz ranking najsłynniejszych misiów na świecie. Sprawdź, za co kochają je duzi i mali.
Malgorzata Wódz, Luiza Słuszniak
małpka przytulanka 1939 r.
maskotka
zabawki dla dzieci

Przedwojenna małpka przytulanka znalazła swój dom

Małpka ze zdjęcia przetrwała Powstanie Warszawskie, była w Niemczech, Włoszech, dotarła nawet do Egiptu i Palestyny. Po wojnie wróciła do Polski, a w tym roku wzięła udział w proteście niepełnosprawnych dzieci i ich opiekunów pod Sejmem. Przedwojenna maskotka zamieszkała właśnie w Muzeum Warszawy.
Aleksandra Sobieraj
pluszaki
zabawki
maskotka
pluszak

Najkoszmarniejsze prezenty dla dzieci - z punktu widzenia rodziców

Nasze dzieci dostają góry prezentów – od babć, cioć, wujków, znajomych i od nas samych. Jedne podarunki są trafione, inne ... no cóż, nieco mniej. Zdarzają się wśród nich i takie, które można serdecznie znienawidzić.
Beata Turska
Mamissima
maskotka

iDoll – lalki-grajki na miarę XXI wieku

Oto Lulu i Pax – zabawki, które powstały z miłości do muzyki i nowych technologii. Dzięki wbudowanym w lalki głośnikom, ulubiona muzyka czy audiobook mogą towarzyszyć dziecku w każdej sytuacji – podczas zabawy, spaceru i przy zasypianiu.
Mamissima
smyk1.jpg
maskotka
pluszak

Galeria pluszowych misiów

Pluszowe misie to ulubieńcy nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Któż z nas nie darzy sentymentem swojego pluszaka z dzieciństwa. Podaruj więc dziecku i jego misia. Wybór jest ogromny.
materiały prasowe
niemowlę, maskotka, pluszak, tulić
rozwój dziecka
maskotka
przytulanka

Pluszak – moja miłość

Puszysta, ze zniszczonym futerkiem, niezbyt czysta. Nie tak wyobrażałaś sobie wielką miłość swego dziecka? No i właściwie po co mu ta przytulanka? Przecież ma ciebie.
Małgorzata Wódz
chce, spać, tylko, z, misiem
maskotka
przytulanka
sen dziecka

Chce spać tylko z misiem

Czy to dobrze, że dziecko nie potrafi zasnąć bez przytulanki? Mówi psycholog.
Edipresse