Optymista

Cytaty na nowy rok
optymista
motywacja
cytaty

Cytaty na nowy rok: słowa, które mogą pomóc w 2023 roku

Nowy rok to czas, z którym często wiążemy nowe nadzieje. Jednocześnie też, wielu z nas być może obawia się, że za kolejnymi drzwiami może czekać rozczarowanie, lęk, sytuacje, z którymi może być ciężko sobie poradzić. Wtedy z pomocą mogą przyjść cytaty, które pozwalają znaleźć w sobie siłę.
Luiza Słuszniak
mama, niemowlę, uśmiech
wychowanie dziecka
optymista

Jak wychować optymistę

Radość życia to cecha wyuczona, a nie wrodzona. W dużej mierze od wychowania zależy, czy maluch będzie czerpał z życia pełnymi garściami.
Sylwia Niemczyk/"Twoje dziecko"
mama, dziecko, uśmiech, dziewczynka
wychowanie dziecka
optymista

Jak budować u dziecka wiarę w siebie? – 6 rad

Wiara w siebie sprawia, że jest nam w życiu lepiej. Bo mamy pewność, że sobie poradzimy, że jesteśmy wartościowi i należy nam się szacunek, miłość. Wiarę w siebie zdobywamy przede wszystkim w dzieciństwie. Jak możesz jej nauczyć swoje dziecko?
Edyta Żółtowska-Górska
mama, dziecko, zabawa, uśmiech
wychowanie dziecka
optymista

Możesz nauczyć dziecko optymizmu

Optymizm wydaje ci się wyłącznie kwestią charakteru? Nieprawda. To, czy dziecko będzie potrafiło w każdej sytuacji znaleźć plusy, zależy także od jego wychowania. Co zatem powinnaś robić, by wychować optymistę? Oto kilka podpowiedzi.
Joanna Karwat
dziecko, dziewczynka, uśmiech
wychowanie dziecka
śmiech
optymista

Jak rozbudzić poczucie humoru u dziecka?

Optymistom i ludziom z poczuciem humoru żyje się łatwiej. Zadbaj o to, by twoje dziecko nie było ponurakiem i rozbawiaj je nie tylko od święta.
Magdalena Kawka
niemowlę, uśmiech, ząbki
optymista
szczęśliwe dziecko

Jak wychować optymistę?

Radosny stosunek do siebie i świata to nie tyle sprawa genów, ile wychowania. Jak wychowywać wesołe dziecko, które z dystansem podchodzi do życia?
Edipresse
optymista
optymista
radość dziecka

Jak wychować optymistę?

Radosny stosunek do siebie i świata to nie tyle sprawa genów, ile wychowania. Jak wychowywać dziecko, by z humorem podchodziło do życia?
Edipresse